Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jurassic Park kedvelők, mit...

Razorclaw kérdése:

Jurassic Park kedvelők, mit szóltok ehhez az új Jurassic-filmhez?


2014. nov. 26. 12:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja.. most nézem, hogy a gyász kategóriába írtam ki...
2014. nov. 26. 12:44
 2/15 anonim ***** válasza:
Inkább megvárom az eredetit, túl sok előzetes kamuzik, már nagyon nehéz megállapítani abból, mi vár ránk.
2014. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Oks:D ez mindenesetre egy oridzsi trailer. :)
2014. nov. 26. 13:34
 4/15 anonim ***** válasza:

Mármint magát a filmet :D.


Még annyi, hogy az elsőt gyerekként, dino mániásként láttam, imádtma, csoda.


Az első résznél elhittem - persze nem szó szerint -, hogy ezek dinoszauruszok, és úgy reagáltam ,ahogy a Triceratropsnál. Ennél a trailernél elhittme, hogy ezek nem igaziak, és mennyire látványos a 3D, amiről ordít, hogy 3D.

Ahogy a horroroknál angyon betehet az, hogy 3D és nincs smink, maszk, úgy itt is hasonló a helyzet - a trailer alapján.

2014. nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
áh.. vagy úgy. :) hát majd kiderül igen,
2014. nov. 26. 13:46
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a film maga milyen lesz, de a trailer nem annyira fogott meg. Az effekteket nem kritizálom, elvégre csiszolnak még rajtuk, mire kijön a kész film.


Nehéz elfogulatlanul ítélkezni, mivel az eredeti film még gyerekként gyakorolt rám hatást. A végén lévő zenétől eltekintve nem mondanám, hogy meglett volna az a bizonyos "JP feeling", másfelől viszont tudom, hogy ez nem ugyanaz a trilógia, hanem egy frissítés, tehát nem várhatom el tőle, hogy egy az egyben ugyanazt a hangulatot adja vissza.


A második és harmadik film szerintem egészen gyér volt, már azokból kiveszett az eredeti varázsa és inkább bugyuta akció-kalandfilmek voltak. E trailer alapján ez sem tűnik egyelőre többnek, igen hatásvadásznak éreztem. Ez érthető, mivel most már megnyílt a Park, tehát kell is a hatásvadászat, de ami a keverék szperdinót illeti, az már közel áll ahhoz, hogy kiverje a biztosítékot.


De majd a filmből kiderül, hogy miképp kezelik a sztorit. Lesz-e valami mondanivaló, szerethető karakterek, illetve rendesen körbejárják-e ezt a "rakjuk össze Godzillát mindenféle dinókból" témát. Vagy az egész egy feledhető, jellegtelen folytatás lesz, ami csak az agyatlan akcióért őrjöngő agyatlan mozinézőknek fog tetszeni.


Személy szerint szeretném, ha lenne benne valami tudományos jellegű mondanivaló is, mint ahogy az eredeti film a dinoszauruszokat gyors, okos és izgalmas lényekként ábrázolta, és ezáltal megrendítette az akkori közhiedelmeket. De tudom, hogy nem így lesz, hiszen ez a franchise már rég ejtette a tudományt.

2014. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azért a trailer alapján, jó kis kaland lesz! Másfelöl meg, gondolj bele, mi van ha ezt nézed meg gyerekként, vagy 2.-részt ami nem tetszett annyira állításod szerint. Lehet ha ezt a 2-ő részt nézed elsőként/gyerekként, akkor más hatást gyakorolt volna rád, sajnos a mostani legtöbb film, inkább a bevételiforrást akarja erősíteni, reméljük ez nem ilyen film lesz.
2014. nov. 26. 17:25
 8/15 anonim ***** válasza:
Igazából a 2-3-at is gyerekként láttam, akkor imádtam is őket. :P Most se utálom, csak már meglátom a hibáikat.
2014. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy Bryce Dallas Howard nagyon szexi lesz benne, ez mindenképpen jó pont. :D

De sajna elég popcorn mozi szaga van, az ötlet, mármint a "mutánsdínó" is elég B-filmes, pedig ebből a genetika témából nagyon sok mindent ki lehetne hozni, reménykedem hogy ki is hozzák.

2014. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Lesz benne mutáns dinó? :O
2014. nov. 27. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!