Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti milyen animéket szerettek...

Ti milyen animéket szerettek nézni? Szinkronosat vagy feliratosat?

Figyelt kérdés
Egyébként én feliratost szoktam nézni , de érdekel hogy ti melyikeket bírjátok jobban :)

2015. jan. 22. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én felirat + japán nyelven nézek mindig animét, és szerintem sokan így vannak vele.

Hogy milyen animéket? - inkább komolyabb, véresebb gore animéket nézek

2015. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Termeszetesen feliratosat, japan hanggal. De nem a szar magyar feliratot (mar bocs a sok fansub keszitonek, de eleg szar munkat vegeznek) Csak is angol felirattal szeretem nezni, mert abba nincsen elforditas. Es altalaba olyan oldalakon nezem ahol alkalmaznak embereket forditasra, nem csak par tinedzser szorakozasbol kesziti oket (vagy mas oldalarol lopjak a videokat). Crunchyroll-on vagy funimation-on erdemes nezni.
2015. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tsume ***** válasza:
Drága DavidTheNa én nem tudok angolul ugyhogy én megelékszek a magyarral is és most komolyan azt hisued h az angolban niuncsen elfordítás? :D
2015. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt szeretem.De mostanában inkább feliratosat.
2015. jan. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Angolba azert nincs elforditas mivel angol egy nagyon egyszeru nyelv. Igy a nagyon egyszeru ra forditani. Illetve az altalam emlitett honlapok fizetest adnak azert, hogy napi rendszereseggel (az eredeti (raw) anime kijovetele utan egy oraval kirakhassak az altaluk forditott valtozatot). Es nem valami fansub gyerekcsapat kesziti oket. Termeszetesen tudnod kell angolul ahoz, hogy ertsed, de hat ez van... Angol az egy vilag nyelv/internet nyelve szoval a nelkul nem sokra fogsz menni ebben a vilagban, hogy oszinte legyek.
2015. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Feliratosat.
2015. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő. De nagyon sokat számít (filmeknél is) hogy mivel látom először, mert utána sokszor ragaszkodom hozzá. A japán az eredeti, az érzelmek itt jobban átjönnek. De ha fárasztónak érzem olvasni, vagy jobban tudom követni az eseményeket inkább szinkron. Én nagyon szeretem a magyar szinkron színészeket, a fülem hozzá szokott, az eredeti hangokat kicsit nehezen tudom megkülönböztetni. Azt tapasztaltam hogy a két verzió között sokszor az a különbség hogy az egyiknél kevésbé jönnek át a poénok. Előfordult már hogy a magyar szinkronnal jobban megnevettetett valami.
2015. jan. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Tekashi válasza:
Hát,én pl. a Narutot szinkronnal néztem végig,de a Naruto Shippuudenbe nem volt sok választásom,feliratosan kellett néznem,de őszintn,a feliratos jobban megfogott,sőt,megtetszett a japán nyelv.:D Azóta minden animét inkább japánul,felirattal kezdek el nézni,de bele szoktam kukkantani,hogy mit alkot a magyar szinkron csapat..:D
2015. jan. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Angol felirat+japán szinkron. A magyar szinkronhangokkal és fordításokkal az első "Égmetsző Holdagyarnál" fejeztem be. Jó az nekem Getsuga Tenshounak is :D

Ha viszont tudsz angolul, akkor pl. az Inuyasha nekem angol szinkronnal tetszett a legjobban, rohadt jó Naraku hangja.

2015. jan. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dunken Master válasza:
Én ha tehetem magyar szinkronnal nézem ugy jobban atjön mint hogy csak olvasom és az anime felét nem látom de mivel hogy az új animék-hez nincs magyar szinkron így nézem feliratosan így se rossz
2015. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!