Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki az erősebb a narutoban?

Ki az erősebb a narutoban?

Figyelt kérdés
Itachi,Tobi,Madara,Pein? Ez a 4 szereplő milyen erősségi sorrendben van?

2015. máj. 7. 02:05
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
úgy, hogy mind a 4 egészséges
2015. máj. 7. 02:08
 2/35 anonim ***** válasza:

Szerintem:

Madara > Itachi = Tobi > Pein

bár amikor Tobi egyesüla 10 farkúval nem tudom megmondani...

2015. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

A legerősebbek Hashirama és Madara voltak, és Hashirama erősebb volt,mint Madara. Ha Tobit/Obitót azon állapotában nézzük,amikor jinchuriki volt, akk erősebbé vált, mint Hashirama, tehát Madarától is erősebb volt.


Azonban ha Madara erejét akkor vesszük figyelembe, amikor Obito feltámasztotta őt, majd elszívta Hashirama erejét és jinchuriki lett, akkor egyértelműen ő a legerősebb.


Pein/Nagato erős volt, de nem a jichuriki Madarához és Obitóhoz képest. Ugyanez vonatkozik Itachira.

Mikor Obito jinchuriki lett, a ninjutsuk nem voltak rá hatással,csak Naruto és Juugo senin chakrája hatott ellene. Mivel Itachi is ninjutsut és genjutsut használ, így ő sem ért volna el nagy sikert Obito ellen.


Nagato mikor minden Pein erejét birtokolta,akk sztem volt annyira erős, mint Itachi, mivel pl. az Amaterasu nem lett volna rá hatással, és még az Izanami se győzte volna le.


Madara>Obito>Itachi>=Nagato

2015. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

Nehéz döntés szerintem vagy Obito vagy Madara a legerősebb.


Miért?

Mivel a történet végén Obito képes volt használni mind a két MS-ját és a tökéletes Susanoo-t.

Ráadásul képes volt egyszerre használni a Kamuit és a Perfect Susanno. Azaz egyszerre volt sebezhetetlen és tudott támadni.

Illetve halála után is vissza tudott teleportálni a valóságba, mint Kaguya (ezért lehetett Kaguyát is csak pecsételéssel megölni). Gedo Mazout is egyedül Kamui tudta megsebesíteni.


Szóval mindent egybevetve én Obitora voksolnék ha rendelkezik mindkét Kamui szemmel.

2015. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Jah, tehát sorrend kb.


Obito(2 Kamuival) >= Madara(bijuu erő nélkül) > Pein >>> Itachi

2015. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
az első itachi mert nálla van sizhu szeme vagy kié
2015. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

1. Ennyire erővel Danzou is lehetne.

2. Már a Shipuuden elején Narutonak adta.

3. Csak egyszer használatos

4. Ha nem néznek bele, vagy fel vannak készülve akkor semmit nem ér, pl. Pain-en hiába használják.

2015. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Szimpla erőt nézve bijuu-k nélkül :

Madara - Tobi ,Itachi Pein.

Itt ellentmondásos a sztori.

Pein-t megállította Naruto "elborult aggyal" amikor kilencfarkú volt,szal naruto akkor jobb volt,de : Pein könnyedén megölte Jiraya-t egy szimpla Rinnegan villantással,de Jiraya pedig könnyedén megállította Narutot szintén elborult fejű kilencfarkú chakrával, és elvileg Itachi és jiraya kb 1 szint volt,ergo Pein-nek erősebbnek kellene lenni mint Itachi,de mégse

2015. máj. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Pain kiirtotta egész Konohát, megölte Kakashit és legyőzte a Hokagét közben több 100 emberrel végzett. Mindezek után legyőzte Narutot és a 3 idézését.

Utána még harcolt a 9 farkúval.

Szerintem Itachi képes lett volna erre? Kötve hiszem. Itachi már az első Amaterasu után kidölne, Tsukuyomit ki lehet védeni és azt se tudja sokat használni max. 1-2 emberen.

2015. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

de susanoo:D siman beszivja az osszes pein testet itachi.

sztem itachi legyőzte vna a kyuubit is pein nem bírta.

de am úgy kérdeztem hogy simán jinchurikik nélkül.

szthittem így van: madara,itachi,obito,pein

mivel obito mondta h itachi mar megolte volna siman ha tudja h o az. pein-t meg egyertelmu h legyozne, nagatot is kiutotte,

2015. máj. 8. 15:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!