Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ki az erősebb a...

Szerintetek ki az erősebb a narutoban?

Figyelt kérdés
itachi uchiha-nak lenne esélye hanzou meg danzo ellen?

2014. febr. 9. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég aktuális a kérdés, mert 3-ból 3 halott.
2014. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Danzot tuti lenyomna, Hanzou-t haat, az kicsit keteselyes, de ott is Itachira voksolnek.
2014. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
es itachinak egyszerre a ketto mar nem menne mi?
2014. febr. 10. 11:05
 4/8 anonim válasza:
Szerintem Itachi a legerősebb közülük, bár az már kérdéses hogy a kettőt egyszerre lenyomná-e.
2014. febr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze,h le. Mindkettőt. Danzo tartott Itachitól. Hanzót meg nem igazán láthattuk harcolni, csak annyit tudni h anno legyőzte a Jira-Oro-Tsunade triót, majd megölte őt Pein, majd Edo Tenseiként összecsapot Mifunével, de az meg nem egy nagy harcról szólt elsősorban. De sztem őt is legyőzné.
2014. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem is legyőzné. Egyet értek az előttem lévővel. Hanzou-t még nem láttuk harcolni, csak hallottunk róla, de szerintem le tudná győzni sőt, még lehet hogy a 2-őt egyszerre is.
2014. febr. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ren-D válasza:
Igen,mindkettőt.Itachi az egyik legerősebb shinobi,viszont egyszerre a kettőt az jó kérdés de nem látom esélytelennek.
2014. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :D es ha nagyon akarna sem gyozne le mind2ot?
2014. febr. 21. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!