Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek már volt olyan, hogy...

Nektek már volt olyan, hogy tetszett nektek egy fiú/lány anime karakter?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy jó lehetett volna vele járni,stb. közbe meg csak kitalált xD Nekem már volt olyan :D

2015. máj. 10. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
általában lányoknál van ilyen, mert az összes fiú anime karakter szálkás, nagy szemű szuperpasi
2015. máj. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem nem volt. Jó elismerem, volt egy-kettő, akikre azt mondtam, hogy de k***a jól nézne ki a valóságban, de a gondolatmenetet nem is folytattam tovább. Szeretem az animéket, de tudom, hogy csak kitalált meg rajzolt, így irreális nekem, hogy vonzódjak hozzájuk.


#1 amúgy a nagyszemű pasik általában a kis aranyosak meg kedvesek, akik jó pasinak számítanak mint keskeny, "rejtélyes" szemük van:D

2015. máj. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen. A pár éve tartó animés karrierem óta volt 1-2, aki úgy jobban megmaradt, de a "tragédia" múlt szeptemberben következett be. Megláttam a lányt és ennyi, másra már nem kellett. Csak pár részig volt mellékszereplő egy elég szar animében. Az sem segít, hogy az egyetlen dolog, amit tudtam róla, hogy meg fog halni.


Ez még ma is tart, még most sem tudom őt kiverni a fejemből.


21/f

2015. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki volt ez a lány?
2015. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akame ga Kill, Chelsea
2015. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos. Bár én általában a seikyuu-k miatt kedvelem meg a karaktereket (aka szinte minden egyes Miyano Mamoru által szinkronizált karakter kedvenc x3)
2015. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!