Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek szépek lettek?...

Szerintetek szépek lettek? (Én rajzoltam őket)

Figyelt kérdés

[link] ő már

[link]



2015. máj. 19. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
én örülnék ha ehhez egy kicsit is hasonlítanának a rajzaim. :3 nagyon szépek
2015. máj. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
igen, ügyes vagy :)
2015. máj. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi ^-^
2015. máj. 19. 17:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz, annyi, hogy az arc szemből, az orr meg (majdnem) profilból van:D
2015. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nyilván nem tudok tökéletesen rajzolni,13 évesen én annak örülök hogy egyáltalán ennyire

tudok rajzolni ^-^

2015. máj. 19. 17:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég merevek a vonalak. Legtöbb profi mangaka vagy rajzoló nem megpróbálja lerajzolni egy másik anime stílusát, hanem sajátot fejleszt ki.

Arc rajzolásáról vannak magyar nyelven is rajzkönyvek, meg persze lehet sokat gyakorloni. Ha tovább akarsz fejlődni, akkor nem érdemes leragadni ezen a "másolós" szinten.


Ne érts félre nem azt mondom, hogy a témával karakterekkel van a baj, de pl. femész devianart-ra ott is jobb fanartok legtöbbször egyáltalán nem tükrözik az eredeti manga, anime, stílusjegyeit.

2015. máj. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jók,csak szerintem sima másolások.

De félre ne értsd,kiindulásnak jó!:)

2015. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kimondottan jó ha egy fanartnak teljesen más a stílusa. Persze tök jó, csak fanart szempontjából nem annyira. Én speciel utálom ha egy fanarton nem ugyan olyan az arca a karakternek mint az eredetinek. Az nem fanart csak anime rajz, mint ahogy egy portré sem igazi portré ha nem hasonlít arra akiről készült, hiába jó a stílus, meg élethű.

Egyébként 13 éveshez képest teljesen jó. Én is így tudtam rajzolni 13 évesen, ráadásul azokban az években pont én is ilyen a fanartokat rajzolgattam. Most meg 20 vagyok és jó esélyekkel felvételizem a Képző Művészeti Egyetemre. Persze a gimim is rajzos suli volt, úgyhogy nagyon toltam magam élőrre, de a lényeg hogy még van hova fejlődni! Hajrá! Hajrá! Hajrá!

2015. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szepek✋

Csak a szinezest meg gyakorolhatnad...

De amugy kiindulasnak jo.😇

2015. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!