Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek milyen lett ez a...

Kati Tibor kérdése:

Szerintetek milyen lett ez a videóm? (többi lent)

Figyelt kérdés
Csináltam egy amv-t a youtube csatornámra és azt kérném tőletek hogy mondjátok el róla a véleményeteket https://www.youtube.com/watch?v=q0JnDqgVRws&feature=youtu.be

2015. jún. 27. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Nyálas, a videó minősége gyenge. megint valami idióta japán mese (anime).


De egyébként jól van megvágva, megy hozzá a zene, csak a videó minősége... HD világba élünk már, sőt lassan 4k.

2015. jún. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén megmondom én utálom az ilyen anime videókat. De ez valamilyen oknál fogva tetszik. Jár egy hatalmas pacsi, mert eddig nem sok ilyen vidó volt amit végig is néztem.
2015. jún. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagony szépen köszönöm a válaszokat.(Attól még várom a többi komenteket is és ha van valami kérdés szivesen válaszolok rá)
2015. jún. 27. 08:31
 4/9 SylwerStone ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Javíts a videóid minőségén, 720p már elfogadható, de ajánlott az 1080p, és minden rendben lesz ;-) Legalábbis aki rajong ezért a műfajért, annak biztos fog tetszeni (Én nem tartozom közéjük sorry)
2015. jún. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem
2015. jún. 27. 18:56
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak sajna nem tudom megvalósitani a 720p mivel a gépem nem tudja lejátszani normálisan ilyen minőségben a videókat :(
2015. jún. 29. 08:38
 7/9 anonim válasza:
Cuki lett :3
2015. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösszi :D
2015. júl. 9. 12:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem a felirat zavart benne nagyon. Gondolom azért kerestél idegennyelvűt, hogy legalább ne magyarul legyen, de akkor is idegesítő. Ha rákeresel, hogy x anime y.rész raw: kidobja felirat nélkül.
2015. júl. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!