Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek ez az amv-m...

Kati Tibor kérdése:

Szerintetek ez az amv-m milyen lett?

Figyelt kérdés
Ezt az amv-t ritumusra vágtam meg(remélem hogy jól) szerintetek jól megvágtam?A videó: https://www.youtube.com/watch?v=mIgTcoZPjUM (ez a videó nem hirdetéss céljából van itt)

2015. júl. 10. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdem a jó dolgokkal: a vágás szép és a ritmust/tempót is sikerült eltalálnod. De! A videó minőség elég rossz és a feliratok is zavaróak. Ha rákeresel, hogy x anime y rész RAW, kidobja a felirat mentes jó minőségű alapanyagot.
2015. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem.A többi válaszokat is szivesen várom :)
2015. júl. 10. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:
1.-vel teljesen egyetértek, még annyival egészíteném ki, hogy 4:3 helyett 16:9 arányt használj videónál, és csinálj egy intro-t vagy outro-t, hogy ki készítette milyen anime milyen zenével. /inkább outro-t/
2015. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem.Az animét és a zenét leirtam a leirásba.De mivel az ember 99,9999999999-tized százaléka nem olvassa el a leirást ezért megfogadom a tanácsot :D
2015. júl. 10. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

nem értelek..... még sosem láttam ilyen jó zenével ilyen szar amvt.


jó dolgok: sok helyen ritmusra vágtál és így legalább nem rohadt ki az agyam a videód nézése közben..(pedig már elég közel voltam hozzá.)


rossz dolgok:

- én ha évekig keresnék sem találnék ilyen minőségű részeket. biztos sok időd elmegy a sz*r minőségű részek keresgélésével.

-az angolod valami k***a sz*r lehet mert egy elcseszett részletet sem találtam a refrénen kívül ami szövegre is lettt volna vágva.

-minden 'videódnál' ugyan azokat a 800 részes sz*rokat használod. egyszer talán meg kéne nézned egy igazi animét. de mivel valószínűleg 10 éven aluli vagy szerintem nem is értenéd őket.


szerintem már mindenki észrevette hogy csak hirdetni próbálod a 'videóidat' . ha nem szeretsz amvt csinálni csak a hírnév miatt csinálod (amid csak szólok. nem lesz) akkor inkább ne csinálj. ez volt a tanácsom. remélem segítettem :)

2015. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kössz az őszinte választ de csak ugy tájékoztatlak hogy azért nem tudok jó felbontásu kibeb*szott HD videót csinálni mert nem elég jó hozzá a gépem de ezt már vagy minden egyes alkalommal a százszor nem mondom el akkor egyszer sem.Az pedig hogy mindig egy ahogy mondtad ugyonalyan szar animéből csinálok videót hátt...látszik hogy nem néztél fel a csatornámra.Több féle animét is nézzek attól hogy még nem tul sok-ból vágok amv-t.Azért vágok ezekből az animékből több amv-t mert ehhez van kedvem és késsz nem tudom hogy ezt miért olyan nehéz felfogni :)
2015. júl. 11. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!