Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » ! SPOILER! Fairy tail. Szerint...

! SPOILER! Fairy tail. Szerintetek Zeref tényleg gonosz?

Figyelt kérdés

!SPOILER!!SPOILER!!SPOILER!!SPOILER!


Elolvastam a mangát addig amíg jelenleg kiadták, és néztem, hogy Natsu valójában Zeref öccse, és Ő élesztette újra, legerősebb démonaként (E.N.D) viszont volt egy rész a Tenrou szigetnél, ott Zeref sírt, és mondta a farkasoknak, hogy ne menjenek hozzá közel, mert meghalnak... És a mágiát is elakarja törölni a világról a Face segítségével.. Mi van ha azért, mert Natsut is Ő ölte meg a fekete mágiájával, és nem akar többet gyilkolni? A manga olvasása alatt, ez erősen elkezdett gondolkodtatni.. Szerintetek?



2015. júl. 13. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő a maga módján nem annyira rossz, de azért elég sok rossz dolgot szabadított a világra. SPOILER!!!A Fairy Tail Zeroban is ő tanított Maviséknek mágiát.

Lehet, hogy én nem figyeltem eléggé, de nekem nem úgy tűnik, hogy ő akarja elpusztítani a mágiát. Szerintem inkább a Tartaros démonok célja volt.

2015. júl. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kati Tibor ***** válasza:
100%
Szerintem Zeref minden csak nem gonosz sőt mitőbb nekem nagyon is bejött ez a deffis karaktere és amugy is egyátalán nem ugy viselkedik mint egy gonosz.Lehet hogy még a végén kiderül hogy valójában milyen jó ember is :D.Bár bevallom egy kicsit van egy kis gonosz benne már maga a szeme(amikor pirosra vált :D ) és az hogy Natsu Zeref öcse még nekem is nagyon uj :D
2015. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elméletileg azért szabadította világra a gonosz démonjait, hogy Őt elpusztítsák, de csak Natsun kívül egyik sem elég erős hozzá. Ezért gondolkodtam azon, hogy lehet azért akarta aktiváltatni a Face-t is, hogy erre ne kerüljön sor.. Ha meg a démonjai visszaakartak volna élni az "átkaikkal" akkor Zeref úgy is 1 csapással elpusztította volna őket.>-< Mindenesetre már kíváncsi vagyok mi lesz ebből a sztoriból.. :D
2015. júl. 14. 11:40
 4/8 anonim ***** válasza:

SOILER!

Zeref nem is beszélt a Tartaros démonjaival. Sőt mi több a démonoknak fogalmuk sem volt arról, h E.N.D valójában nincs is abban a könyvben. Az egész hiszti az Arcokkal azért volt h feltámasszák E.N.D. Amúgy a Zerefes történetszál egyre durvább. Ajánlom olvasd el a 444.fejezetet is, ami ma jelent meg. Lassan már tényleg nem értem mi van zereffel. Elvileg gonosz, de ha azt vesszük, h azért vált fekete mágussá, h felélessze a halott kisöccsét, eléggé arra billenti a mérleget, h ő valójában nem is olyan gonosz. De ott van az is, hogy a Tenrou szigeten simán otthagyta Natsu, amikor tudta, hogy Acnologia arra tart. Az sem stimmel, hogy Acnologia, miért akar megküzdeni E.N.D-vel? Csak azért , mert tudja, hogy Zeref démona, aki baromi erős. Nem lepne meg, hogy Acnologiának nincs semmi különösebb oka megküzdeni a legerősebb démonnal. Egyszerűen csak harcmániás és unja, hogy nincs egy erős ellenfele sem. Amúgy én nagyon birom Acnologiát és Zerefet is. Nagyon várom már, hogy kiderüljön pontosan mi is történt 400 évvel ezelőtt.

2015. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ÚÚúú..:D ez egyre jobb lesz.. már engem is kezd egyre jobban érdekelni.:D
2015. júl. 16. 16:21
 6/8 anonim válasza:
A Tenrou-szigetén azért sírt, mert akkor becsülte az életet, így aki a közelébe ment meghalt. Ha nem becsüli az életet akkor "gonosz" és nem gyilkol:D. Egyébként tényleg egyre érdekesebbek a Zeref-szálak. Azt váromogy E.N.D. a képbe kerüljön, mert áh:D. Meg most a 443-ik fejezetben amikor megjelent Brandish Natsu bekötött karja elkezdett remegni, úgymond. Szerintem reagált a nagy erőre:"D. ( [link] )
2015. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy Natsunak akkor miért volt bekötve a keze? A Tartaros történet szálban történ vlm a karjával vagy a mostani fejezetekben? Lehet h én nem figyeltem.
2015. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 2cool4scoole ***** válasza:
Szerintem az edzése alatt felszabadult a démoni ereje :D
2015. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!