Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most akkor Loki gonosz, vagy...

Kiss Anna Boglárka kérdése:

Most akkor Loki gonosz, vagy jó a Thor2 végén?

Figyelt kérdés

Nem egyértelmű, mert ugy elvileg (SPOILER!) meghalt, de a végén mégis ott van(SPOILER VÉGE!)

Szóval most nem tudni, és csak a 3. részben derül ki?

És elvileg lesz eg külön Loki film!! *-* <3 ti mit tudtok erről?



2014. máj. 5. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Thor film vége nekm s fura volt. De szerintem Loki gonosz.
2014. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

gonosz hát, mi a francot néztek?


eljátsza a halálát, a tesója meggyászolja, azt hiszi meghalt érte. Eközben ott vigyolog a trónon, álruhában, és eltakarítja thort asgardból. Epic win.

2014. máj. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szereintem igazán soha nem volt gonosz. Az elsőben a düh vezette tetteit ami abból fakadt hogy az apja soha nem szerette igazán csak egy eszköz volt. A Bosszúállókban a az igazi gonoszok kényszerítették (bár ott néha ténylegg kicsit kattosnak tünt) a Thor kettőben pedig nem azért de be lett ígérve neki a bosszú (csak Thor a sötét tündérekre gondolt és nem Odinra) Szóval szerintem nem nem gonosz itt a filmben. Az igazi mitológiás Loki na ő gonosz! De Hiddleston Lokiját nem teljesen mondanám annak.
2014. máj. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
A Loki filmről én is hallottam!! Ááááááááá *-* *-* *-* *-* *-* *-* sajnos addig még várnunk kell egy kicsit mert elég sok MARVEL film van addig még betervezve. :-(
2014. máj. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak őrült de ez benne a legjobb :)))))
2014. aug. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Második ha olvasod. Szerinted mi a gyász? mert hogy Thornak esetleg lelki furdalása van az ELSŐ rész végén.. De hogy a másodikban miután megmentette Thort és a karjaiban hal meg, Thor már két perccel később viccelődik és röhög. Mondhatom nagy gyász! Lokinak pedig már rég kijárt annyi hogy legalább az apján bosszút állhasson. Am szerintem nem gonosz. És egyet értek az előzővel!!!
2014. szept. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azt a forgatókönyvírók cseszték el...
2014. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!