Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Látta már valaki az új Dragon...

Látta már valaki az új Dragon Ball Specialt (2015)? [SPOILER VESZÉLY]

Figyelt kérdés

Én megtaláltam az interneten camosan, spanyol nyelven... Megnéztem, és ezzel kapcsolatban lenne egy pár kérdésem.


Sajnos spanyolul nem tudok, így nem értettem ugyanis pontosan, hogy miről van szó.


1. kérdés:


Miféle átalakulás az, mikor Goku és Vegita haja és szeme kék lesz, és kék aura veszi körül? Elsőre az ugorna be, hogy a Super Saiya Jin 5-ös forma, de ez lehetetlen, hiszen még a 4-es formára is csak évek múlva fog eljutni Goku, amikor Bebi a földre jön.


2. Szerintetek mit keresett Goku és Vegita Bills sama birodalmában? Hirtelen ilyen jóban lettek? :O


Próbáltam értelmezni a történetet, de a spanyol nyelv miatt ez elég nehezen ment.


2015. júl. 12. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A Dragon Ball GT-t felejtsd el. Az csak egy filler évad volt, vedd úgy mintha meg se történt volna.


De egyébként nem tudom, mert nem kezdtem el nézni a Supert, mivel már régen ráuntam,h a részek fele ordítás.

2015. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, félreolvastam a Specialt és Supert, de a lényeg akkor is ugyanaz,h a GT-t felejtsd el.
2015. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beerus sama birodalmába azert mentek Gokuék, hogy edzenek Whis-el, és elérjék a Super sayain god 1. szintet. Ez az a szint, mikor kék lesz a hajuk, a sima Supery sayain god szint meg az amit Goku ér el a DBZ Battle of Gods-ban. (piros haj, tüzes aura). Ja es a Gt-t tenyleg elfelejtheted, mert azt nem az eredeti készitő (Akira Toriyama) keszitette. Az uj sorozat ,a DB Super es az uj DB moviek is figyelmenkivul hadjak a GT-t.
2015. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!