Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha nem fogják a bleach-animét...

Ha nem fogják a bleach-animét folytatni akor elmegyek kinába vagy japánba és szét rugom valakinek a segét! Mert ez nem lehet igaz hogy nem lesz folytatása ez az anime az egyetlen amin nem akarok a végére jutni és ha lesz fojtatása anaknagyon őrűlnék?

Figyelt kérdés

2015. febr. 19. 01:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem volt elég 366 rész meg 4 film? Nézhetsz ám mást is.
2015. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Vagy olvass mangát. :P
2015. febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy készítenének további részeket, mert az az utolsó pár rész, számomra olyannak tűnt, mint egy lezárás.Hozzáteszem a végére a rajzolását is teljesen megváltoztatták és ez szerintem sok embert zavart. Szóval szerintem a 366 körüli részek teljesen elrontották az addig történt dolgokat az animében. És emiatt én úgy vélekedek, hogy felesleges folytatni. Bár ez az én véleményem.
2015. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Khm...

*Bleach

*akkor

*Kínába

*Japánba

*szétrúgom

*seggét

*folytatása

*annak

*örülnék

És még több apróság.


Ha ennyire érdeke,akkor olvasd a mangát... Egyébként meg a Bleach egy nagy kalap fos. Mindig ugyanaz ismétlődik benne.

2015. febr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
szerintem egyáltalán nincs igazad hogy egy FOS mert atol hogy harconak bene meg minden atol fos ?? most kérlek szépen hagy kérdezek valamit minden katonás film vagy bármi FOS??? mert mindegyikben ugyan az van akor azok is FOSOK ?? és amugy a helyesirásért meg SZORYYY
2015. febr. 23. 02:48
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

Úgy látom nehezedre esik felfogni...

Nem a harcok miatt egy szar, hanem azért mert mindig ugyanaz történik, csak más az ellenség.

Pl.:

1) Ichigo találkozik egy shinigamival (Rukia), shinigami ereje lesz. Találkozik 2 ellenséggel (Renji, Byakuya), Renjivel úgyahogy bírja, Byakuya könnyedén levágja. Elkezdi őt edzeni egy szökött shinigami (Urahara). Elmegy megmenteni Rukiát. Renjit könnyedén legyőzi. Byakuya számít a főellenségnek és őt a hollow erejéve tudja csak legyőzni.

2) Találkozik egy arrancarral (Grimmjow) és neki is hollow ereje lesz (ez már korábban is,de itt kezd majd kiteljesedni). Megint találkozik ellenséggel (Grimmjow, Ulquiorra). Megint szökött shinigamival (Shinjivel) találkozik, aki edzi őt. Elmegy megmenteni Orihimét. Legyőzi Grimmjowt viszonylag könnyedén. Majd jön Ulquiorra,aki ellen semmi esélye sincs, míg a teljes hollow ereje elő nem tér (kb. ugyanaz a helyzet, mint Byakuya ellen).

3) Az ál-Karakurába megérkezve tapasztalja,h Aizen ereje megváltozott (és ha úgy vesszük,akkor neki is megfog). A két ellenség Ichimaru és Aizen. Elmegy megmenteni Karakurát. Megint egy szökött shinigami (Isshin) edzi őt. Kivételesen nem küzd meg megint Ichimaruval. De Aizen ellen semmi esélye sem lenne a végső Getsuga Tensho nélkül, de azzal legyőzi őt.

4) Találkozik egy fullbringerrel (Ginjo) és neki is ilyen ereje lesz. A két ellenség (Tsukushima és Ginjo). Megint edzést kap, most egy szökött helyettes shinigamitól (Ginjótól). Elmegy megmenteni a szeretteit. Tsukishimával már összecsaptak, így most kimarad, de ott van Ginjo,akit -megint csak- egy újabb adag plusz erővel győz le.


És persze a "jófiúk" közül alig halt meg valaki,de az ellenségek sorra hullottak.

Ezután kicsit változott a menete a dolgoknak, de csak még szarabbá tette:

5) Találkozik egy quincyvel. A két ellenség: akivel találkozott és Kirge Opie. Most nem edzi senki,de megint Urahara segít neki. Elmegy megmenteni Hueco Mundót. Az első ellensége ekkora már halott, de megküzd Kirge Opiével, és itt már lehet tudni,h Ichigónak is quincy ereje van.


6) Még mindig a quincyk. A két ellenség Juha Bach elsőszámú embere és Juha. Egyik ellen se ér szart se,de feléled a quincy ereje.

2015. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Mayuri4486 ***** válasza:
100%
Ha neki tetszik az az o dolga.Nem szabad beleszolni.Nekem is az a best :) Mindenkiben van hiba,ki mit szeret.
2015. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Aki életében max 2 animét látott (vagy csak az alsó shounen kakategóriát nézte) az az ember persze hogy azt hiszi, hogy a Bleach tökéletes, pedig még bőven csak a jéghegy csúcsa. Régebben nekem is a kedvencem volt. Valószínűleg ha nem lennének a tények a hangulata miatt még most is a kedvenceim kőzé tartozna, csak az is igaz, hogy azon kívűl amit az előzők leírtak rengeteg dolog van ami miatt egyet kell hogy értsek azzal hogy ez tényleg egy rosszabb anime Pl.: shounen sablon-van még csomó ugyanilyen. A főszereplő minden erőt megkap ami csak van, ettől elég meseszerű az egész. A karakterek is nagyrészt sablonosak, és unalmasak (nem, az nem számít milyen erejük van). A történések borzasztóan kiszámíthatóak (az egyetlen jó csavar szerintem az Aizenes volt az elején). Viszont, ha úgy nézzük, mint sorozatot tényleg elég egyedi (mivel anime) úgyhogy szerintem nincs azzal semmi baj ha valaki, aki nem szeretné jobban megismerni és/vagy nem ért annyira témához, annak ez egy kiemelkedően jó sorozat.

Én is sokat köszönhetek neki: ha nem lenne a Bleach valószínűleg most nem ismernék más animéket.

2015. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
akor mondjatok már a BLEACH-nél jobb animét
2015. márc. 9. 01:49
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Minden, ami nem Bleach :D

One Piece, Death Note, FMA, Attack on Titan stb.

2015. márc. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!