Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Akatsukis véleménykutatás?

NarutoFan666 kérdése:

Akatsukis véleménykutatás?

Figyelt kérdés

Szerintetek ki a legerősebb: (szerintem Tobi, Itachi)

Ki a legveszélyesebb: (szerintem Pain)

Ki a legdilisebb:(szerintem Hidan)

Kinek vannak a legjobb jutsujai: (szerintem Itachinak, Painnek)

Ki a leghelyesebb: (szerintem Itachi :) )

És ki a kedvencetek: (nekem Itachi és igen kicsit Itachi fan vagyok.. :), szerintetek?)



2015. aug. 7. 08:52
1 2 3
 1/28 anonim válasza:

Nekem minden kérdésedre a válaszom : Uciha Itachi

lehet elfogult vagyok, mert ahogy a kérdező is, én is szintén Itachi fun vagyook :)

2015. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Most attól függ hányat szabad megnevezni?


-Pain,Tobi(Itachi azért nem,mert a végén már nagyon legyengült).

-Kisame,Pain.

-Hidan

-Itachi,Kakuzu,Pain

-Hidan,Itachi vagy Kakuzu :DDDD

-Hidan

2015. aug. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Hű klassz egy másik Itachi fan. :) Egyébként Itachi még legyengülve is brutál erős volt.
2015. aug. 8. 11:53
 4/28 anonim ***** válasza:

1. Itachi erős és jó taktikája van, de szerintem nem ő a legerősebb, hanem Pain vagy Konan. A Pain-Konan kombó elég durva lehet, ráadásul szerintem Konan technikái többféleképpen is felhasználhatók. Továbbá Kakuzu is nagyon kemény.

2. Az összes ön- és közveszélyes. A két "halhatatlanra" mondanám, hogy ővelük meggyűlne bárki baja, de Painnel is. Mindenki lebecsüli Paint...

3. Ez felfogás kérdése, valamilyen szinten az összes buggyant.

4. Pain. Majdnem felér egy istennel.

5. Kisame?

6. Konan és Pain, főként a múltjuk miatt.

2015. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
Az utolsó 3 kérdésre Deidara a válaszom:) Egyszerűen imádom!!!
2015. aug. 11. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Jól megkésve de én is válaszolok. Imádom Pain-t, hogy shibaku tensei és bazinagy kőgolyó, meg gravitáció kontroll, ennél epicebb dolog nem is kell, de egyértelmű hogy "Tobi" a legerősebb, bár ő sem mutatja Tobi ként a teljes erejét.


SPOILER


Ő áll a 9 farkú incidens mögött, egy idéző technikával képes volt 9farkút idézni, téridő technikája van és konkrétan nem lehet megsebezni.

2015. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Legerősebb: Obito (esetleg Pain).

Legveszélyesebb: ugyanaz

Legdilisebb: Orochimaru

Legjobb justsu: Obito (jing-jang jutsuk, Kamui, uchiha teknikák + fa elem)


Kedvenc: Itachi, Pain és Tobi/Obito

2015. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

SPOILER ALERT.



Szerintem Juubi nélkül Obito nem lett volna erősebb Painnél. Kamui ide-oda, Painnek 2 Rinneganja volt akkor is + szerintem tapasztaltabb volt Six Paths technikákban Obitónál.

2015. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Én úgy vélem, hogy a legerősebb Zetsu, vagy esetleg Tobi! Zetsut eléggé nem ismeri el senki, holott Hashirama erejével bír és halhatatlan, mert az Életfa egy része! A legveszélyesebb szerintem Itachi! Obito is tud meglepetéseket okozni, azonban Itachi ha nem genjutsuval, akkor klónnal ver át, kivéve, ha mindkettővel! A legbugyutább az tényleg Hidan, de azért Deidara sem teljesen 100-as :D! Legjobb jutsu? Hmm! Kisame szerintem a Víz elem legtöbb jutsuját ismeri és az elég jó, Itachi Mangekyo Sharingan technikái eszméletlen veszélyesek, viszont Konan Papír jutsuja az nagyon sokféleképpen felhasználható! Leghelyesebb? Erre nem tudok válaszolni, bocsi! Itachi a kedvencem, de Kisame is nagy fan! Szerintem a párosok közül Itachi és Kisame a legerősebb, hiába Pein-Konan ide-oda! A másik 5 Pein nem tud sokat felmutatni! Nagato egyedül lényegesen erősebb volt, mint a 6 Pein együttesen, Itachi mégis képes volt legyőzni őt Narutoval és Killer Bee-vel elég könnyen! Kisame lényegesen erősebb Bee-nél, Narutot meg lehetne kompenzálni azzal, ha Itachi egy kicsit több kraftot használ! Konan meg előbb fogyna ki chakrából, mire képes lenne őket megsebezni, továbbá nem igazán gyors, így egy Amaterasuval hamar égne szegény! De mindegyik páros bitang erős, de a legjobb akkor is az Itachi-Kisame kombó! :D
2015. okt. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel akkor már, a legerősebb/legveszélyesebb madara. Há mé', nem? :D

A legdilisebb talán Tobi, igaz hogy ő nem úgy igazából az, de azért jól adja elő a debil állat szerepét.

Legjobb jutsu, hmmm, ha választanom kéne szerintem Shisui, róla keveset hallani de ő volt a teleportáló ninja olyan genjutsu-val hogy akár gondolatokat tudott elültetni a fejedbe anélkül hogy tudtál volna róla. Erről volt szó a hokage összejöveteles résznél.

A leghelyesebb, Nő ként Ino-t bírom, meleg nem vagyok de hogy fiú is legyen, talán... nem tudom, talán a negyedik hokage, szellemileg meg amúgy viszonylag is. A legnormálisabb és legbecsületesebb(ek közt van).

A kedvencem Menma, bár vele az egyik filmben találkoztunk.

https://www.youtube.com/watch?v=UjZ5SVCk_j8

2015. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!