Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Akatsukis véleménykutatás?

NarutoFan666 kérdése:

Akatsukis véleménykutatás?

Figyelt kérdés

Szerintetek ki a legerősebb: (szerintem Tobi, Itachi)

Ki a legveszélyesebb: (szerintem Pain)

Ki a legdilisebb:(szerintem Hidan)

Kinek vannak a legjobb jutsujai: (szerintem Itachinak, Painnek)

Ki a leghelyesebb: (szerintem Itachi :) )

És ki a kedvencetek: (nekem Itachi és igen kicsit Itachi fan vagyok.. :), szerintetek?)



2015. aug. 7. 08:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Én úgy vélem, hogy Shiusit azért vették ki a sorozatból a szerkesztők (tudod, maga az anime készítői ott fenn Japánban), mert túl erős lett. Most gondolj bele, bármilyen ellenség jön, odamegy Shiushi és öngyilkosságba kényszeríti. Ennyi. Most hol lenne izgalom? Itachi is majdnem ugyanez, csak nála megoldották inkább betegséggel. Kisamet is úgy, hogy Samehada elárulja, valamint Hidant is, hogy az meg hülye. Tehát sok Akatsuki tag szinte semmilyen dolog miatt halt meg. Talán érted, hogy mire gondolok. :D Engem Sasori halála idegesít. Egy banya és egy tiniribi, hogy tudta már legyőzni?!!? Arról nem is beszélve, hogy az ellenszert megértem, de azt nem fogadom el, hogy Sakura is tele volt vágási sérülésekkel, tehát marha sok méreg belejutott a szervezetébe, de ő tudta azt fél deci ellenméreggel kompenzálni. Marhaság! Meg az, hogy kirobbantotta magát még az elején Sasori füstjéből, aztán semmi baja nem lett egyáltalán. Tehát vannak gonosz dolgok! :D
2015. okt. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Hosszútávon problémát jelentett volna az Akatsuki (a történet szempontjából). Egy rakás S-rank missing-nin egy kupacban... még szerencse, hogy egyik se volt százas. Ha belegondolsz, mindegyiknek volt valami problémája, ami mégis sebezhetővé tette. Az erő nem minden.

És Sasori halála hihető vagy sem, megtörtént oszt' szevasz. :D

2015. okt. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a maga gyengéje, de amúgy igazad van. :D Amúgy még jó, hogy problémát jelentett volna az Akatsuki. Hát most gondold el, ha Pein normálisan vezeti őket és mindig tudnak csapatban lenni, akkor nem tudták volna legyőzni őket. Többnyire mindig túlerő ellen harcoltak szegények és így is nehéz volt legyőzni őket. Viszont, ha nem így lett volna, akkor most nincs az 5 nagy nemzet, aki harcolna Madara ellen, meg lehet Madara sem lenne. Gondolom érted, hogy miért. :D De mindegy, ez alakult, aztán ennyi. Csak én nagyon megnéznék egy harcot úgy, hogy az egész Akatsuki küzd valakik ellen. Biztos jóféle lenne. :D
2015. okt. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Azért van 1-2 OP karakter aki ellen így se lenne esélyük: Obito (2MS-al) vagy Madara ellen nem sokat érnének.
2015. okt. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Szerintem Madarának is meggyűlne velük a baja, hiszen Madara mégicsak egyedül van egy kisebb hadsereg ellen... :D Gondolom csak az animét nézitek, úgyhogy inkább nem spoilerezek, de egy ember ellen biztos nincsen esélyük.
2015. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Én animét már nem nézem sok filler miatt, mangát olvastam. Ez alaján mondom, hogy Obito alapból a leg OP-bb karakter.


Perfect Susanoo+ sebezhetetlenség, instant gyógyulás, fa elem, Kamui, Izanagi + dobálható Kamui.


(A manga "főboss" karaktere pedig egyszerűen idióta volt, amúgy Hagoromo Ōtsutsuki és Kaguya azért se lenne erősebb Madaránál vagy Obitonál, mert az ő idejükben még nem is létezett a ninjutsu. Sok chakrájuk volt, de ezt képtelenek voltak rendesen kihasználni).

2015. okt. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Az egész Akatsukinak simán lenne esélye bárki, és bármelyik csapat ellen. Obito OP, igen, de egyedül még ő is kevés lenne ellenük. De, ha már csapat, akkor küldjük őket másik csapat ellen. Jelen pillanatban a legerősebb kombó az a Naruto-Sasuke kombó. Az egész Akatsuki őket is le tudná győzni. Szerintem akiknek lenne esélyük ellene az akkor a Madara és Obito kombó. Az igen, de más nem hiszem. Pont azért, mert láthattuk, hogy a csapatmunkának mekkora ereje van. 15 olyan ninjáról beszélünk, akik vérprofik és Hidan is bármennyire hülye, tökéletes csapatjátékos, így azok 15-en olyan harci jelenetet rendeznének, hogy lehet az 5 Kage is két perc alatt kihalna.
2015. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A 15-ös szám nehogy megtévesszen valakit: Itachi, Kisame, Deidara, Sasori, Hidan, Kakuzu, Pein+az 5 másik Pein, Konan, Zetsu, Yoropiko. :D
2015. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!