Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Akatsukis véleménykutatás?

NarutoFan666 kérdése:

Akatsukis véleménykutatás?

Figyelt kérdés

Szerintetek ki a legerősebb: (szerintem Tobi, Itachi)

Ki a legveszélyesebb: (szerintem Pain)

Ki a legdilisebb:(szerintem Hidan)

Kinek vannak a legjobb jutsujai: (szerintem Itachinak, Painnek)

Ki a leghelyesebb: (szerintem Itachi :) )

És ki a kedvencetek: (nekem Itachi és igen kicsit Itachi fan vagyok.. :), szerintetek?)



2015. aug. 7. 08:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Shiusi az annyira tudott teleportálni, mint én! Minato volt a teleportálós ninja! Rajta kívül még Obito tud teleportálni, más nem! Zetsu csak nagyon gyorsan halad a földben, de az nem teleport! És abban igazad van, hogy ha azt mondjuk, hogy Shiusi erősebb genjutsu használó volt, mint Itachi, akkor szerintem már mindenki fel tudja becsülni, hogy az akkor igen! :)
2015. okt. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
10. válaszoló.Szerintem olvasd el mégegyszer a kérdést,ez egy akatsukis vélemény kutatás és akiket te írtál,egyik sincs benne. :D Különben meg nagyon látszik,hogy Itachi fan vagy,de a végére már Itachi nagyon gyenge volt a betegsége miatt így a többi akatsukis tag közül is sokan leverték volna.
2015. okt. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

[link]


A kép alatti leírás legutolsó mondata. "Shisui the teleporter.


Nem, az Itachi fan sem én vagyok.

2015. okt. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Elnéztem a számot.A 9-es válaszolónak szól az Itachis.
2015. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akkor nekem mondtad, hogy akiket soroltam, az nincs benne az Akatsukiban! Tehát: Itachi, Kisame, Pein, Konan, Hidan, Zetsu, Obito, Deidara! Őket említettem! Kik is az Akatsuki tagjai? Itachi, Kisame, Deidara, Sasori, Hidan, Kakuzu, Pein, Konan, Zetsu és Obito! Tehát mi a probléma? :D Nem értem! Itachi a kedvencem, azonban nem arról az állapotáról beszélek, amikor homlokon pöckölte Sasuket, de úgy gondoltam, hogy ez alap dolog! :D Mindenesetre igen, Itachi a betegsége miatt hosszútávú harcba nem tudna belemenni és tény, hogy egy Pein-Konan elleni harcot nem tudnának Kisameval két perc alatt lerendezni! Azonban szerintem Kisame tudná pótolni chakrával! Na, mindegy is, én mindegyik Akatsuki tagot szeretem! :D
2015. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Shiushira visszatérve: nagyon sokat olvastam róla, sehol nem írták és soha, senki nem mondta, hogy tud teleportálni. Nem véletlenül, mert nem tud! Neki félelmetes erejű genjutsuja volt és az emberek elméjét tudta manipulálni úgy, hogy észre sem vették. Emellett természetesen marha gyors volt, de messze van a teleportálástól, az csak a beceneve! Namikaze Minato beceneve is helytelen, hiszen ő a "Sárga Villanás", holott ő teleportált, tehát senki nem látott belőle semmit, csak azt, hogy egyik pillanatban van, a másikban nincs. De most utána olvasok még egyszer Shiushinak, mert lehet, hogy mindig elkerülte a figyelmem! :D
2015. okt. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Itt van a képessége: "Shisui Mangekyo Sharinganjának képessége a legerősebb genjutsu lérehozása. Ez a genjutsu emlékeket ültet be egy adott személybe, úgy mintha az a sajátja lenne. Ez a genjutsu a Koto Amatsukami. Ezenfelül képesvolt előhívni a Susanoot."


Nincs szó a teleportálásról! Lehet így becézték, de ő nem is harcolt igazán senkivel. Itachival harcolt a legtöbbet, egyszer nem tett egyikőjük sem említést a teleportálásról. Egyszer harcolt még azt hiszem Ao ellen, ő is mondta, hogy félelmetes technikája van, de szó sincs teleportálásról, továbbá ugye Danzo és annak csapata ellen harcolt, ahonnan biztos elteleportált volna, ha lenne ilyen képessége. Az csak a beceneve. :)

2015. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Becenév vagy nem, Shisui rohadt gyors, olyan gyors hogy nem is látják ha pozíciót vált. Az anbu részekben volt talán ő jelen, vagy valahol akörül.


Ha a gyorsaságról beszélünk képzeld el hogy iszonyúan le tudod lassítani az időt és arrébb sétálsz, majd újra elindítod. Teleportáltál? Még Minato-nak is kellett idő hogy haladjon, ő sem csak úgy oda teleportál. Ez a háború kezdetekor volt valahol. Viszont, nem érdemes erről vitázni. Teleport vagy majdnem teleport.


A "nem akatsuki" meg nekem szólt. Már rég elfelejtettem a posztot, de a megválaszoltjaim közt feljött mint új. Rákattintorram és azonnal reflektáltam az utolsó kommentre, de hát na, figyelmetlen vagyok.

2015. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nem is vitatkozni akarok, félreérted! De most gondolj bele, ha olyan rohadt gyors lenne, akkor elmenekülni mindenképp el tudott volna Danzo elől. Szerintem. Bár tényleg nem emlékszem ilyenre, hogy lett volna erről szó. De akkor elhiszem neked, csak így még furcsább, hogy kikapott Danzotól.
2015. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Valahol igazad lehet. Bár, van pár nyitott kérdés itt ott.
2015. okt. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!