Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki már annyi animét látott, hogy egy idő után már néha nem is tudja eldönteni, hogy látott-e már egy bizonyos animét?

Figyelt kérdés

2015. aug. 12. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem előfordul, hogy annyira chlisés az alapsztori, hogy azt hiszem már láttam, de az gyakoribb, hogy elfelejtem miket láttam. Pont emiatt nem tudom kitölteni rendesen a listám.... (kb. 4-500-on vagyok túl, most 321 van felírva)
2015. aug. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Több mint 200 animén vagyok túl, de még nem fordult elő velem, mert már az elejétől kezdve listát vezetek. Maximum úgy, hogyha mondjuk itt olvasok egy "Melyik anime lehet ez?" kérdést, és leírják, mire emlékeznek belőle, én meg nem vagyok biztos benne, hogy láttam-e, vagy csak tervezem/olvastam róla.
2015. aug. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!