Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hol tudnám letölteni a Nana...

Hol tudnám letölteni a Nana című animéhez a magyar feliratot? Vagy esetleg valaki eltudná küldeni?

Figyelt kérdés
Sehol nem találom a feliratot,csak magyar szinkronnal találom,de azt nem bírom végig nézni ugyanis nagyon rossz magyar hangja van. Ha esetleg valaki tudja,hogy honnan tudom letölteni vagy eltudná küldni kérem írjon!

2015. okt. 29. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
animeaddictson meg tudod nézni felirattal
2015. okt. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem lehet ott se megnézni :/
2015. okt. 30. 01:32
 3/8 anonim ***** válasza:
NaNa felirat: [link]
2015. okt. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2015. okt. 30. 12:30
 5/8 maci2000 ***** válasza:
Egyébként indavideón fent van az egész magyar szinkronnal .
2015. okt. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 maci2000 ***** válasza:
Oké most olvastam végig a kérdésed ...bocsi xD De szerintem nagyon eltalálták a hangját.
2015. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

2. kommentelő!

Én is köszönöm, hogy belinkelted, ezt...

Viszont olyan hatalmas problémám lenne, hogy rossz a felirat, el van csúszva, rossz az időzítés, úgy kb az első 35 részhez, az elején még persze jó de aztán egyre jobban el csúszik, nem jó az időzítés.

Vagyis bocsi nem tudom lehet nekem nemjó valami, de mondom pár résznél jó, szóval esetleg tud valaki jól időzített feliratot hozzá? Esetleg valami infő hogy valaki foglalkozik ezzel?

2017. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Előző vagyok!

Hátha olvasa ezt még valaki :D

Szóval megvan a probléma, ami az lenne, hogy sajnálatos módon letölteni szinte mindenhonnan csak a magyar szinkronizált verziót lehet. Énis amit letöltöttem, hiába van mellette japán hang is, ehez a verzióhoz akkor sem jók ezek a feliratok.

2017. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!