Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Nana manganak van magyar...

A Nana manganak van magyar forditasa?

Figyelt kérdés
Nem baj ha nem a legjobb.Sajnos az angolal nem vagyok valami jo kapcsolatban amit ilyenkor nagyon tudok banni.Az animet lattam de kivancsisagom hatartalan a folytatassal kapcsolatban.
2015. jún. 27. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, hány része jelent meg magyarul, de ha bemész egy könyvesboltba, biztosan megtalálod a mangákat. Vagy netről is megrendheted őket.:)
2015. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg nem tudod hogy online nem lehet-e elolvasni ? (persze egy magyar forditasos valtozatot)Kutattam egy keveset es valami olyansmit olvastam hogy a kiado amelyik a magyar forditast kesziti toroltette az osszes internetes valtozatot.Ez igaz ?
2015. jún. 27. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:

A magyar manga közösség és kiadás elég kicsi és kezdetleges dolog, úgyhogy ha valamit kiadnak magyarul, a normális honlapok valóban leszedik, ha volt fent fordításuk.

Persze ettől függetlenül valahol biztos meg lehet találni... Ha megvenni nem is szeretnéd/tudod, lehet megvan a helyi könyvtárban vagy valamelyik ismerősödnek. Jelenleg 18 kötetnél tart a sorozat elvileg.

Egyébként a mangák olvasása a legkönnyebb szinte, ha nagyon érthetetlen kifejezést találsz, azt kiszótárazod. De nem olyan veszélyes a szövege, legalább tanulnál is belőle. Persze nem nulla angolnál mondom, de ha van némi alapod, simán menni fog. :)

2015. jún. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben ^.^ koszonom.Mivel nem magyarorszagon elek kicsit nehezebb,de akkor megprobalkozok az angol valtozattal
2015. jún. 29. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!