Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok nekem romantikus...

Tudnátok nekem romantikus könyveket/filmeket/animéket/mangákat mondani?

Figyelt kérdés
Az lenne a legjobb,hogyha minél romantikusabb lenne,nem arra a kategóriára gondolok,hogy "szeretlek,én is szeretlek és vége". Az is jó lenne ha inkább fiatalokról szólna,de végülis bármilyen témára nyitott lennék csak romantikus legyen :)

2015. nov. 16. 15:49
 1/4 anonim válasza:

hát könyvekből nemtudom pontosan melyik tipus jön be neked de én most olvastam egy pár jót : A végzetem (abbi glines),Jennifer L. Armentrout - Luxen sorozat én most tartok a második könyvnél belőle nagyon király,Rachel Hawkins- Hex Hall ennek is elolvastam a második könyvéig és várom a következőt egyszerűen rabul ejtett a könyvekből ennyi jutott eszembe hirtelen


animékből huha nagyon sokat láttam néhányat irok :

Kamisama Hajimemashita , inu x boku ss ,itazura na kiss, hiiro no kakera , bokura ga ita (ennek a vége szomorú ), kimi ni todoke ,sukitte ii na yo

2015. nov. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. nov. 18. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Könyv : Tökèletes kèmis trilógia .

Anime: Sword art Online , Soredemo Sekai wa Utsukushi, Tokyo Ravens , ookami to Koushinryou, Tonari no Kaibutsu-kun , Strike the Blood , Hotarubi no Mori e ( 1 rèszes , szomorú a vège ) , Kaichou wa Maid-sama ,Dusk Maiden Of Amnesia , Hiiro no Kakera , Ookami Shoujo to Kuro Ouji ,Diabolik Lovers , Noragami , Ao Haru Ride .

Remèlem tudtam segítteni , animèket mèg tudok ajánlani priviben :)

2015. dec. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Könyv: Enigma imadtam mind a két részét.
2015. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!