Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti várjátok már Az SAO (Sword...

Ti várjátok már Az SAO (Sword Art Online) 3 évadját?

Figyelt kérdés
Én már nagyon! :3 Szerintetek mi lesz benne?

2015. nov. 16. 23:06
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én személy szerint várom. Viszont örülnék ha nem folyton igy Asuna ugy Asuna mert utalom a csajt irrital xD Jobban örülnék ha Kirito valaki mással is khmm szal értitek mert mindegyik lány volt már szerelmes belé. Én pl annak örülnék ha Sinonnal is lenne valami. De amúgy ha nem nem a lényeg hogy legyen meg a hangulata és kicsit erősebb bossok meg érdekesebb cselekvések
2016. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
De jobb lenne ha a harcolást is komolyan vennél
2016. dec. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
0%
sajnálom azokat akik nem várják mert bizony lesz 3 évad március 9 jön ki elöször https://www.youtube.com/watch?v=Fsj83DPbfc0&t=7s
2017. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem.

Ebből az egészből akkor lehetett volna valami értelmeset kihozni, ha 1. évad első felét elnyújtják több évadra valónak.


Ebben a leosztásban viszont teljesen vontatott és unalmas sorozat, bármi fantázia nélkül. Az egyetlen ok amiért még jön belőle valami az azért van mert pár tízezer idióta még mindig veszi a DVD-ket érthetelen okokból.

2017. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!