Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Tokyo Ghoult animéből van...

A Tokyo Ghoult animéből van egy kép amiről lenne néhány kérdésem? (muszáj a kérdőjel) A többi lent.

Figyelt kérdés

[link]

Itt ez a kép és az érdekelne hogy a fiú mit tart a kezében és hogy azok a háttérben az árnyékok mit is ábrázolnak/jelentenek?

Meg úgy alapjában ez a kép hol van?

Én nem láttam még ezt az animét és szerintem nem is fogom megnézni mert nekem szerintem túl dúrva jelenetek vannak benne.:/

De attól függetlenül nagyon érdekel az anime.:D Ezért szeretném ha elmondana valaki aki látta az animét erről a képről egy kis elemzést.:)



2015. nov. 30. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Ez egy fanart, nem az animéből van.

2. Árnyékok nem jelentenek semmit, és totál lényegtelen mit tart Kaneki.

3. Ne nézd meg, egy újabb agyondícsért átlagshounen, nem éri meg az időde.

2015. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy fanart. A helyszín, az árnyékok és amit tart sincs benne az animében.


Az animéről meg annyit, hogy tényleg több dicséretet kap, mint amit érdemelne, de ettől még nem lesz rossz. Én végignéztem és élveztem. Egyébként szerintem nem olyan durva, főleg, ha a cenzúrázott verziót nézed.

2015. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak annyit még az előzőek válaszaihoz, hogy az árnyékok között feltűnik Alfred Hitchcock és a madarai. Gondolom ezzel a rajzoló azt akarja jelezni, hogy szerinte a TG szintje egyenlő egy világklasszis és utánozhatatlan horrorfilmrendezőjével. Sajnos nem ugyanaz a színvonal, pedig akkor még érteném is a hypeot.
2015. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fanart.

Animét hagyd a fenébe, olvasd a mangát, manga nagyon jóra sikerült. Nem véletlenül lett idén is 5. legtöbbet eladott manga Japánban (még Bleachet is messze leverve).

2015. nov. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszi a válaszokat! :)

Menj a zöld pacsi. :D

2015. nov. 30. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!