Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tapasztalt Magus szerepjátékos...

Tapasztalt Magus szerepjátékosok és könyvolvasók! Lenne néhány kérdésem a M. A. G. U. S szerepjáték világát illetően. (kérdőjel? ) (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A MAGUS világát még egy cseppet sem ismerő, de aziránt érdeklődő embernek mit ajánlanátok, milyen magus regényekkel/világleírásokkal kezdje a MAGUS világával való megismerkedést?

Összesen mennyi regény/novella/tanulmány/világleírás/kiegészítő/antológia jelent már meg a MAGUS világáról?

Hol tudnám részletesen, de érthetően elolvasni Ynev(és a többi két kontinens) történelmét?



2015. jan. 4. 09:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Ennyire hülyének néztek, hogy egyik kérdésemre se akartok válaszolni?
2015. jan. 10. 15:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért nem válaszol senki mert nem tudják miről van szó esetleg. Van pár ezzel kapcsolatos fórum, fb oldal. Ott szemezgess.
2015. jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok tapasztalt, de megpróbálok segíteni. A Wikipédián fent van a M.A.G.U.S. könyvek listája időrendi sorrendben, emellett ezen az oldalon [link] a M.A.G.U.S. menüpont alatt rengeteg jó dolgot lehet találni.

Nem hiszem, hogy ez óriási segítség lenne, de remélem azért valamennyire kielégítő volt a válaszom!

2015. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha még érdekel esetleg eme nagyszerű játék/világ, írj nyugodtan, és minden kérdésedre válaszolok. 10 éve játszok mágust, pár éve kezdtem más fele is kacsintgatni.
2016. jan. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Milla05 ***** válasza:

Szia 👋 (utolsó válaszolnak szól)

Az lenne a kérdésem hogy

Esetleg ismered-e a MERP nevű szerepjátékot

Lotr-s

Ha igen bírnám egy yrövid tájékoztatót adni róla?

2018. ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!