Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szeretitek az Owari no Seraph...

Szeretitek az Owari no Seraph (Seraph of the end) animét? Tudtok ilyet mondani?

Figyelt kérdés
A lények h nyagyon hasonló legyen, de lehet felőlem egy része is hasonló pl: h csak 2 tesóról szól és elszakadnak stb. VAGY apokalipszisról szól... Szal ilyeneket.:)) a válaszokat előre is köszönöm! ;)

2015. dec. 21. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Nem, nem szeretem, bugyuta átlag shounen klisé ami még buta is amellé hogy nincs megírva. Ilyenből rengeteg van a piacon, azt csodálom hogy be merték vállalni két évadra, mert akárhogy hosszú a manga, nagyon nem érdemli meg. Sőt még az egy évad is túlzás.
2015. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Nem lett volna rossz ha nem drámázzák túl és nem ennyire komolytalan. Sokszor már a szemeim forgattam, hogy istenem már... ez úgy is, így lesz meg úgy lesz meg. Aztán mikor be is jött az elképzelésem akkor meg már a hajam téptem. Klisés volt, unalmas, túl hype-olt shonen... Persze ez nem fikázás csak vélemény. :D

Ami ilyesmi mint amit keresel: Blood+, Black Bullet, Claymore (ezt feltétlen), Donten ni Warau (ez tesós), Kyoukay no Kanata, Noragami, PUPA.

2015. dec. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. dec. 22. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!