Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Bleach anime 2016 visszatérés?

Bleach anime 2016 visszatérés?

Figyelt kérdés
Üdv..Rengeteg hír terjeng arról, hogy a Bleach anime, a Manga végéhez közeledte miatt visszatér 2016-ban. Ti mit gondoltok erről? Sok hír van a cáfolásról, és az igazolásáról is. Ti mit tudtok erről? "Én reménykedek >< Előre köszönök minden választ.

2016. jan. 10. 21:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem fog. Ezt is már leírtam 300x de nem jutott el hozzád: A Bleach anno azért nem ment fillerévadra, és inkább szüneteltették hogy a Narutonak legyen egy Fix sávja a Tokyo TV-n. Na most a Tokyo TV úgy döntött, hogy amíg van pénz az elsőszámú fejőstehénben, addig futni fog. Ez a Naruto, amíg ezen fejőstehén fut, addig a másik fejőstehén is beérheti a mangát. De történt egy dolog, lassan másfél éve. VÉget ért a Naruto, úgy hogy dönteniük kellett, vagy sürgetik Kubo-t (esetleg elkezdik újra) vagy fillereznek a Narutoval.


Jelenleg úgy néz ki a helyzet, hogy 99% hogy amíg a Naruto fut, addig nem lesz Bleach. A Naruto meg valszeg a Bleach manga végéig futni fog. Tavalyi állás szerint idén nyárra jött volna a Bleach, de a Tokyo TV berendelt egy komplett Fillerévadot Itachival, ami azt jelenti hogy fél/1 évet csúszik az egész. Addig legalább halad Kubo, de ahogy hallom Kubo munkája elég ramaty mostanában.


Amúgy ha el is kezdik a Bleachet, valami olyasmi lesz vele mint most a Narutoval. A legtöbb pénzt kisajtolják belőle, millió értelmetlen fillerrel. Mondjuk mind1 is neki, úgyse érdekel senkit a minőség.

2016. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a magyarázatot, még tudok várni vele.. Vagyis muszáj lesz. :) Esetleg amúgy tudnál mondani valami a Bleachhez hasonló animét, a Yu Yu Hakushon kívül? Ezek nagyon tetszenek.
2016. jan. 10. 22:19
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
A Bleach amúgyis egy kalap fos Rukai megmentése óta.
2016. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
Bármelyik shounen, egy kaptafa. A YuYu Hakusho elég sok mindent bemutat pl. Naruto-OP-HXH-Toriko-Bleach-DBZ egy kaptafa...
2016. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Spilerke ***** válasza:
Bleach már kiégett. Feleslegesnek csináltak neki annyi részt, pedig eleinte jónak ígérkezett. A mostani részekkel már csak szenvednek. A Yu Yu Hakusho különb ennél, mert tudták hol kell abbahagyni, a Bleach nem tudja. Szerintem nézd meg az One Piece-t azok sem tudták abbahagyni, csináltak neki 700 részt, amíg azok lemennek valószínűleg Ichigo nyugdíjas lesz és az unokák veszik át a stafétabotot. :DDD
2016. jan. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Pont a One Piece az ami még 700+ rész után is tud újat felmutatni és érdekes lenni.
2016. jan. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Spilerke ***** válasza:
Én folyamatosan nézem az One Piece-t, de még nem tartok olyan messze, még közel sem. Azt hittem úgy 100-110 részes, de közben van belőle 700 rész. Hát remélem nem lesz belőle filléranime.
2016. jan. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon kevés filler van a One Pieceben. És lassan azt érzem hogy kellene....
2016. jan. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
1. válaszadót kiegészítve: terjengenek pletykák a boruto (naruto és a többiek kölykéről készülő) sorozatról is ami valószínűleg valamelyik év nyarát fogja kifogni indulásához. Állítólag már képek is kiszivárogtak de én személy szerint nem tudom mit higgyek.
2016. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A Naruto tuti be lesz fejezve tavasz végére.
2016. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!