Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek hogy tetszett az One...

Nektek hogy tetszett az One Punch Man?

Figyelt kérdés

2016. jan. 10. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, OK volt...

.

.

.

Viccet félretéve,nagyon jól sikerült adaptáció lett, stimmelt a zene, a seiyuk, a rajzolás, alig hagytak ki jelenetet a mangából. Kicsit a Boros harcot látványosabban meg lehetett volna animálni, de ez már tényleg szőrszálhasogatás.

Egyedül a hypeja nem tetszik, mert most ugyanúgy mint az SnK esetében,beállítják a világ legtökéletesebb animéjének, amitől azért messze áll. Meg néha úgy érzem hogy páran nem nagyon vágják a humorát és komolyan veszik (tudom elég szomorú :D)

2016. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Grafika, Seiyuk, zene rendben volt. Csak maga az anime volt fáraszotó. Egy olyan klisés shounen volt ami azzal akart kitűnni hogy nem akarja magát annak sorolni és felszínesen kigúnyolt pár klisét. Milyen kár hogy a Gintama Ebben a tekintetben rongyáveri.


Amúgymeg fárasztó volt, a történetnek, se eleje, se vége. Semmit nem akar nyújtani, egyik karaktert sem ismerjük igazán, a világot sem, a hőscucc is inkább volt gagyi. Nem igazán értem hogy megint miért a legüresebb anime kap ekkora hypet. (Mondjuk tény legalább volt benne egy egyedi ötlet. EGY!) Egyébként ha azt nézed hogy ilyen nagyon ismert animéknek kellene alkotni valamit hogy a műfaj előre mozduljon. De ez a felszínes paródián kívül semmit sem csinál.



Összegezve: Szerintem csak simán gagyi volt. Nyomába sem ér a Gintamának, nem akar semmit bemutatni. Ahhoz képest hogy valami epic seinent vártam kaptam ezt. A Besorolása is csak azért seinen mert egy Seinen magazinban fut. Clap-Clap....

2016. jan. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Egy olyan klisés shounen volt ami azzal akart kitűnni hogy nem akarja magát annak sorolni és felszínesen kigúnyolt pár klisét"

Szerintem ez így nem igaz. Tény, a shounenek sok eleme feltűnt benne, de nem beszélnék gúnyolásról, sokkal inkább egy szatíra ez mint paródia. És ezt leszámítva is rengeteg humor, abszurd poén volt benne,az meg kinek bejön, kinek nem (nekem bejött). A besorolással én sem értek egyet, de ez elég random megy Japánban, Death Note is shounenként van besorolva, csak mert a Jumpban futott...

2016. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, elment. Nem mondanám rossznak, de néhol eléggé idegesített, láttam már jobbat a műfajban. De ez szubjektív, más váltig állítja, hogy ez az évszázad legjobb sorozata :D
2016. jan. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyon :))
2016. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tegnap éjjel néztem meg. Egy legyőzhetetlen főszereplőért nyilvánvalóan nem lehet aggódni, se úgy körülötte senkiért. Ez igazából a főszereplőnk szempotjából megakadályoz mindenféle személyiségfejlődést is mert ha egy ütéssel nyer az olyan számára mintha nem csinálna semmit. Mindenki más esetleges fejlődése meg pont nem érdekel senkit. az egyetlen szereplő Saitama-n kívül, akire kicsit oda lehet figyelni az a biciklis srác volt.


A másik problémám, hogy is mondjam. Néha "kicit buz.sz", összesen 2 női karakter van benne aki két szónál többet mond.

2016. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem volt rossz, de a Gintama magasan veri minden téren (egyedül amiben gyengébbnek mondom, az a grafika). Úgy az 5. résztől kezdtek unalmasak lenni a poénok, a harcok szintúgy. Láttam már jobb és rosszabb animét is, de nem tette számomra semmi felejthetetlenné egy-két jeleneten kívül (pl.: a Saitama-Genos "harc" tényleg nagyon jó volt).
2016. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lehetett volna hosszabb. Rossz benne hogy Saitama egy ütéssel győz îgy egyik harc sem tart sokáig
2019. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!