Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Bleach anime 2016 visszatérés?

Bleach anime 2016 visszatérés?

Figyelt kérdés
Üdv..Rengeteg hír terjeng arról, hogy a Bleach anime, a Manga végéhez közeledte miatt visszatér 2016-ban. Ti mit gondoltok erről? Sok hír van a cáfolásról, és az igazolásáról is. Ti mit tudtok erről? "Én reménykedek >< Előre köszönök minden választ.

2016. jan. 10. 21:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A Naruto tuti nem lesz befejezve, mivel jövőhónap végén indul az új filler évad Itachival. :D
2016. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
A narutot nyár eleje-közepe felé fejezik be.
2016. jún. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Már nyár eleje van, és ilyen tempóban nem hiszem, hogy befejeznék nyár közepéig. Kb. 1 rész canon, 2 rész filler a jelenlegi felállás.
2016. jún. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A jelenlegi felállás az, hogy 7 rész filler 1 rész canon.

Elmúlt évben 35 filler rész jött és 6 rendes epizód.

2016. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Na hát a Bleach manga is elért a végéhez idén augusztusban. :D
2016. szept. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 ptlg225 ***** válasza:
A naruto egy szar a Bleach a király amúgy is a naruto a végét járj mert sokan várják a bleachet ezt kellene folytatni nem azt a filleres fost
2016. okt. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
7%
A Bleach az animék alja.
2016. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Van még a fairy tail is,ha a Narutohoz és a bleachhez hasonló animéket nézne valaki.
2016. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Szerintem a naruto is király és a bleach is király mindkettőt nézem :) Nekem a Toriko laposodott el egy kicsit.


A One Piece is nagyon jó az első Arc-okat nagyon élveztem de néha le le kellett tennem pár hétre mert a közepe körül bele untam.... túl lassan halad. Tipikus dragon ball z szindróma, hogy egy max 1-3 részt érdemlő csata kb. 10 részen keresztül húzódik :( De ettől függetlenül csak ajánlani tudom, mert én magam is már kipörgettem ezt a 700+ részt és még mindíg képes megújulni izgalmas történeteket mesélni (csak lassan). :)


Már féltem, hogy a fairy tailt meg sem említi senki, mert az nagyon jó lett szerintem :)

2017. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!