Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » KAMISAMA HAJIMEMASHITA-ról...

Barna Zsófimofi kérdése:

KAMISAMA HAJIMEMASHITA-ról szedjük össze az információkat!?

Figyelt kérdés
Szerintem mindenkinek jó lesz ha mindenki leírná azt az információt amivel egymást segítenénk! Tudom hogy az animések nagy többsége oda van ezért az animéért, és azt is hogy mindenki izgulva várja a folytatást ami folyamatosan készül.Bár vannak akik többet tudnak hogy hogy is állnak! Ezért kérlek titeket, hogy bármi fontos vagy új információt megtudtok az animéről ÍRJÁTOK LE !

#anime #információ #fontos #Kamisama Hajimemashite
2016. márc. 6. 19:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Az 5. OAD lesz az utolsó befejező rész, vagy még folytatni akarják?
2016. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Elektra31 válasza:
Sziasztok! Mikor jön az 5. OVA? Nem tudjátok?
2016. dec. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Tegnap jött ki az ova5 angol felirattal
2016. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Mikor jön majd ki az OAD 5 magyar felirattal?
2017. jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Jahh arra én is kiváncsi lennék. Még sehol se találtam magyar felirattal, angolul meg felirat nélkül meg úgy hogy konkrétan az utolsó 5-10 perc néma:'((
2017. máj. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Hrusi válasza:
Egyébként a sárkányszemet Yukiji oké hogy megette de azért volt Nanamiban mert Nanami Yukiji leszármazottja
2017. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!