Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » KAMISAMA HAJIMEMASHITA-ról...

Barna Zsófimofi kérdése:

KAMISAMA HAJIMEMASHITA-ról szedjük össze az információkat!?

Figyelt kérdés
Szerintem mindenkinek jó lesz ha mindenki leírná azt az információt amivel egymást segítenénk! Tudom hogy az animések nagy többsége oda van ezért az animéért, és azt is hogy mindenki izgulva várja a folytatást ami folyamatosan készül.Bár vannak akik többet tudnak hogy hogy is állnak! Ezért kérlek titeket, hogy bármi fontos vagy új információt megtudtok az animéről ÍRJÁTOK LE !

#anime #információ #fontos #Kamisama Hajimemashite
2016. márc. 6. 19:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

A lényeg az, hogy minden, amire Tomoe gy emlékezik, hogy Yukijivel történt, az mind Nanamival volt. Szóval hóformán kétszer belesett ugyanabba a lányba. Csak ugye akkor Nanami nem árulta el a rendes nevét. Sőt, Yukiji igazából gyűlöli a youkaiat, és Tomoét meg akarja ölni.

És azt a hajtűt is a Nanami adja igazából a Tomoének.


Én hallottam olyat is, hogy Tomoe emberré akar változni, mert nem akarja, hogy miközben ő még több száz/ezer évig él, addig Nanami is megöregedjen, és meghaljon, egyszóval ő is ember akar lenni, és Nanamival együtt leélni az életét.

És sokan mondják, hogy ne tegye, de végül valamilyen italt megiszik, amitől emberré válhat. Viszont nem ember, hanem róka lesz belőle :DDDDDD

2016. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Nem magyar feliratos de itt a link:

[link]

2016. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok bocsi lemaradt hogy ez a 4.
2016. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
2016. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Es mind a 4 resz megvan!!! KIRALYSAG! Ha valaki tudja azt h ez utan h mikep lesz pl h most jonn e a 3 eved vagy nem azt pls irjatok le :*
2016. aug. 30. 18:34
 16/26 anonim válasza:

[link]

Itt azt írják, hogy az oad 5 részes lesz, habár most láttam a 4. részt elejétől végéig, és ötletem sincs, mit lehetne még kihozni az adott történetszálból. Félreolvastam, az alábbi veboldal téved vagy tényleg lesz Kako-hen oad 5? Lécci, valaki világosítson fel!

2016. aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Lívi26 válasza:
Indavideon fent van az összes OAD rész magyar felirattal
2016. aug. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
Én azt hallottam, hogy a 3.évad 1.része December 1-re várható!
2016. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Valaki tudna linket küldeni a 3. évad 1. részéről?
2016. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Nem létezik harmadik évad, soha nem is volt bejelentve.

2016.12.20-án fog megjelenni még egy OVA.

2016. dec. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!