Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Aki ismeri a Fairy Tale c....

Sziszi Anna kérdése:

Aki ismeri a Fairy Tale c. sorozatot, ahhoz lenne három kérdésem. 1: A második évadban tényleg csak hat rész van? 2: Lesz folytatása? 3: Láttam olyan képeket, amiken Natsu és Lucy esküvője van. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Aki nem ismeri kíméljen.

2016. ápr. 5. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

0. Fairy tail, ezt csak azért írom mert pont az a lényeg hogy a tail farkat jelent, a tale meg mesét (nehogy rossz néven keresd)

1. Nem, 2 nagyobb évad van (azok meg különböző részekre/arc-okra van osztva) 1. évad: 175 rész, 2. évad: 92 rész pont most fejeződött be

3. Nem, az csak rajongói kép.

2016. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A harmadikhoz még annyit, hogy amennyiben nem konkrét esküvő van a képen, csak Lucy menyasszonyi ruhában Natsu meg fehér öltönyben, akkor az benne van az animében (Mágiajátékok/Grang Magic Games arc), de az nem esküvő, ott minden lány be van öltözve, a pasikkal egyetemben :D
2016. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Grand* Magic Games
2016. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja tényleg, el is feledkeztem arról a filler részről, szóval a 2.-nak igaza van.
2016. ápr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi 
2016. ápr. 5. 18:50
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
És igen, lesz folytatás, de az előző szünet alapján kb 1 évet kell várni rá.
2016. ápr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Lu-chan ***** válasza:
5%
Sziasztok! Natsu és Lucy össze fognak jönni! Indavideón lehet magyar felirattal nézni a Fairy Tail részeket! Nagyon sok energiát fektet ek a fordításba és a 3. évadot fordítják! 28 éves vagyok és mident megtettem hogy találkozzak az anime készítőjével! 2015 július 15.-én elutaztam japánba majd telefonon előre megbeszélt időpontban találkoztam az anime készítőjével!" Ő elárulta nekem hogy az anime szünetelni fog de több mint 5 évadot készítenek belőle.. Szóbajött a Natsu-Lucy páros is. Azt mondta van jövője hogy a páros összejöjjön.. Nagyon örültem ennek!! Megmutatta a stúdiót ahol rajzolják és a rajzokat animálják,sok munkába kerül de azt mondta megéri. Beszélgettünk a szakmájáról hogy miért szereti ezt cainálni; ő azt válaszolta annyira átéli a munkáját a karaktereket hogy amíg bírja addig csinálja, imádja a munkáját. Nagy boldogsággal töltött el hogy a kedvenc animém készítőjével beszélgethettem"! Megadta a telefon számát amit sajnos nem hozhatok nyilvánosságra.. Persze nekem is sok munkába került mire mindent elintéztem,ovodás koromtól kezdve ez volt az álmom, nagyon sokat tanultam japánról,annak történelméről,és persze felsőfokú japán nyelvet. Nagyon örülök hogy ezt megoszthattam veletek! Ha bármi kérdésetek van fordúljatok bátran hozzám, vagy irjatok az emailomra-unatkoztam001@gmail.com-ra !
2016. máj. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha ez vicc akart lenni, utolsó, a humorérzéked erős csiszolásra szorul.

A helyesírásod is.

És kéne az a remek billentyű a billentyűzetedre, hogy "." (pont: írásjel, amelyet a magyar nyelv sok más nyelvvel egyetemben írott formájú állító mondatok végére rak), hidd el, hasznos.


Legalább egy kicsit hihető sztorit kitalálhattál volna, mondjuk humoros szófordulatokkal, vagy ilyesmi, akkor talán nevettem volna.

2016. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Lu-chan ***** válasza:
10%
Nem kell elhinni. Tudod nem érdekel ki mit mond. Örülök hogy kijutottam és találkozhattam az anime készítőjével. Nem kell elhinned. Na menjél keresd meg a teloszámát, gyűjtsd rá össze a pénzt, pakolj be azt nézd meg, meg kérdezd meg tőle! Ja meg elsőnek járd ki a 8 osztályt, és tanulj meg japánul!
2016. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Hadd áruljak el neked valamit.


Először is, már rég kijártam az általánost, kitűnő átlaggal, köszönöm szépen, bár a te írásod alapján rólad ezek egyike sem mondható el.


A japántudást illetően elismerem, és nincs is okom tagadni, hogy nem beszélem anyanyelvi szinten - nagyjából N4-es szinten állok jelenleg. De cserébe van három másik nyelvből felsőfokúm, szóval hálás lennék, ha nem kérdőjeleznéd meg a nyelvtanulási képességeimet.


Másodszor, a lehető legkevésbé hihető dolog az, hogy privát találkozód volt Mashimával. Mert tökmindegy, hogy megszerezted a telefonszámát (ami szintén oltári nagy baromság, mert az ilyesmit nem lehet csak úgy "megszerezni", esetleg csak akkor, ha hacker vagy és feltörted az adatait, de akkor lényegében elismerted, hogy illegális tevékenységet folytattál vagy folytattattál valakivel), úgysem tudnál privátban találkozni vele, több szempontból is.

- A japánok köztudottan zárkózottabbak idegenek szempontjából, ráadásul külföldi vagy, ami ront is a helyzeten.

- Mashima nem ismer téged, magyarul, ha valamilyen csoda folytán mégis találkoztál volna vele (amit én csak sajtótájékoztató formában tudnék elképzelni, de az írásstílusod és helyesírásod alapján egyértelműen nem vagy újságíró, valamint ott nem is lennél egyedül, hanem több személy is jelen lenne), akkor sem adott volna ki neked ilyen információkat a mangát illetően. Az ilyesmi szigorúan titkos, és mindent megtesznek, hogy történet jövőbeli alakulása ne szivárogjon ki.

Mondjuk az sem utolsó szempont, hogy sokszor magák a mangakák sem tudják, hogy mit kezdenek pontosan a történettükkel. Én is hasonlóan működök: amikor történeteket írok, nem igazán szoktam átgondolni a történetet. Csak írom és írom, aztán meg elakadok, mert elfogy az ihlet, és az életben sosem foglalkozom azzal az irományommal többet. A mangakáknak annyi mázlijuk van, hogy mindig tudják folytatni a sztorit, és irigylem is őket ezért.

2016. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!