Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Aki ismeri a Fairy Tale c....

Sziszi Anna kérdése:

Aki ismeri a Fairy Tale c. sorozatot, ahhoz lenne három kérdésem. 1: A második évadban tényleg csak hat rész van? 2: Lesz folytatása? 3: Láttam olyan képeket, amiken Natsu és Lucy esküvője van. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Aki nem ismeri kíméljen.

2016. ápr. 5. 16:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%

Ja tényleg, még egy utolsó:

Mashimára az "anime készítőjeként" hivatkoztál, ami szintén hülyeség, ugyanis Mashima bele nem szól az animébe. Az anime követi a mangáját, de neki nincs közvetlen kapcsolata az animekészítés folyamatával.


De az is elképzelhető, hogy félreértelmeztem, és valójában nem is Mashimára, hanem tényleg az anime készítőjére gondoltál.

Akkor viszont még nagyobb hülyeség az egész, mert az "anime készítője" nem egyetlen személy, hanem rengeteg, és a történet sem tőlük függ.

2016. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Lu-chan ***** válasza:
0%
Figyelj , nem szeretnék vitázni veled. De nem csak úgy "megszerztem" de mindegy. Sok munkámba kerűlt, tudom hogy az írásom nem a legjobban "megfogalmazott", de nem szeretnék vitázni senkivel, és nem vagyok hekker ! Tanárnak tanúltam és az is vagyok. Jelenleg nem Magyarországon élek, henem Erdélyben. Bocsánat ha valamivel megsértettelek, de mégegyszer mondom nem szeretnék vitázni. Ha felnőtt vagy ,ha gyerek remélem most letudtuk a dolgot! Köszönöm!
2016. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Lu-chan ***** válasza:
0%
Nem kell elhinni. Tudod nem érdekel ki mit mond. Örülök hogy kijutottam és találkozhattam az anime készítőjével. Nem kell elhinned. Na menjél keresd meg a teloszámát, gyűjtsd rá össze a pénzt, pakolj be azt nézd meg, meg kérdezd meg tőle! Ja meg elsőnek járd ki a 8 osztályt, és tanulj meg japánul!
2016. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!