Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Gintama forditása abbamaradt?

Gintama forditása abbamaradt?

Figyelt kérdés
299 részig vannak fent a részek az interneten. A saiyanRivals 266 részig vitte(szerintem dobták ezt az animét) Az UraharaShop pedig 299 részig...itt látok esélyt a folytatásra de..nem tudom remélem folytatják én nagyon bizonytalan vagyok, ezért szeretnélek megkérni titeket ha tudtok valami hírt, hogy mi történt, dobták vagy majd folytatják vagy szünet van esetleg stb.... Előre is köszönöm a válaszokat :)

2016. ápr. 28. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Az UraharaShop fordítója, Aenigma ezt írta:

"Fordítás: Hogy mikor kerül ki ez a 2 utolsó arc (sógun+ami utána van), azt nem tudom. :/ Sajnos csak annyit tudok mondani, hogy be lesz fejezve, nem akarom nagyon elhúzni, de ígérgetni sem akarok."

"Még mindig érvényes, amit fentebb írtam, sajnos a munka 100%ig lefoglal. Annyit tudok mondani, hogy nincs elfelejtve. :/ Sajnálom, de konkrétabb infoval nem tudok egyelőre szolgálni."

2016. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ ez gyors volt :)
2016. ápr. 28. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!