Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animéket keresnék, melyek...

Animéket keresnék, melyek eleget tesznek a következő feltételeknek, kívánságoknak. De ha bármilyen más fajtátok is van azt is szívesen várom, ha csatolnátok hozzá egy kis kedv csinálót. Ismertek-e ilyen animéket?

Figyelt kérdés
Nem kertelek , olyan animéket keresnék amikben a főhős/főszereplő badass, isteni erő stb. Betoppan az utolsó pillanatban és lever mindenkit. Lehet az erő eredete akár jótól akár gonosz erőktől , az nem számít. Gondolok az olyanokra melyekben a főszereplő társai/barátai bajban vannak és megjelenik a kívánt/hívott személy és jobb híján leveri a fenyegető veszély forrását/forrásait. Megmutatja ,hogy mi az edzései gyümölcse stb.

2016. jún. 26. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor te egy tucat shonen-fight animét keresel. Személyesen nem tudok ajánlani mert én rühellem őket, de itt vannak a legismertebbek:

Naruto, Bleach, One Piece, InuYasha, Fairy Tail, Dragon Ball

2016. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most fut egy, ami nekem nagyon tetszik, és eddig valamivel többnek ígérkezik egy tucatshounennél (mondjuk nem egy kiemelkedő drab, de na): Sousei no Omnyouji.
2016. jún. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Boku no Hero Academia

Fairy Tail

Gakusen Toshi Asterisk 1,2

Kaze no Stigma

Mahouka Koukou no Rettousei

One Punch Man

Overlord

Rakudai Kishi no Cavalry

2016. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár eddig az összes válaszban beérkező animét láttam. Az első kommentelőnek: arról a listáról már megnéztem mindent amit megakartam nézni.
2016. jún. 27. 23:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Gintama? Bár elsősorban paródia, és nem shounen-fight, de Gintoki egy erős, badass karakter. Ha a paródia része nem jön be, a nagyobb arcok magukban is nézhetőek.
2016. jún. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!