Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van kedvem egyfolytába...

Miért van kedvem egyfolytába horror filmeket nézni?

Figyelt kérdés
Mindig is rajongója voltam a horror filmeknek de nem tudom mostanába úgy érzem hogy egyfolytába néznék egy jó horror filmet.De már majdnem minden horror filmet láttam és már nem is tudom hogy mit nézzek.És mikor nézek nem olyan vagyok mint a többi lány hogy megijedek és akkor orditok vagy fogom a parnamat vagy oda teszem a kezem.Mikor kisebb voltam én is ijedtem meg és féltem de most már nem.És még csak 13 éves vagyok.De az a fontos hogy miért szeretem ennyire a horror filmeket?És miért van egyfolytába kedvem nézni őket.Még most is.:(Mit csináljak?

2014. jún. 23. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy miért, arra rajtad kívül senki sem tudna normális választ adni. Vannak akik valamiféle családi vagy lelki vagy egyéb problémáik miatt fordulnak az ilyen sötét, okkult, horror témák felé, vannak akik ezáltal akarnak felnőtteknek tűnni és vannak akik szimplán élvezik, de lehet még számtalan oka is, egyéne válogatja. Mindenesetre nem kell úgy kezelni, mintha rossz dolog lenne, ez egy szórakozás, kikapcslódás; egyeseknek a romantikus amcsi vígjátékok, másoknak a fantasy, megint másoknak a horror-thriller típusú filmek. Ne hagyd a saját ízlésedet befolyásoltatni. Amíg az ember nem kezd el magába fordulni és hentesként viselkedni, addig semmi gond nincs. :)
2014. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ameddig arra nem támad vágyad, hogy esetleg utánozd, amit látsz, addig rendben van:D De amúgy a trancsírhorrort vagy a pszichéset szereted? Mert ha mondjuk képes lennél ÉLVEZNI ( nem végignézni, hanem élvezni) egy kibelezést egy bárddal, az szerintem azért fura:D
2014. jún. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A testvérem és a barátaim szokták rám mondani hogy félelmetes vagyok.És van amikor szoktam játszani hogy elveszem az apám pisztolyat és akkor teszem magam hogy leakarom lönni a barátnőmet és a tesomat.De ők mondog megijednek tőlem.De azért egy kicsit szeretem hogy valaki fél tőlem.De azért néha megjön a kedvem hogy 'öljek' ez egy kicsit hülyén hangzott de,szeretem ami a halálal kapcsolatos.
2014. jún. 24. 01:02
 4/4 A kérdező kommentje:
És a pszichés horrorokat szeretem.
2014. jún. 24. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!