Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Dragon Ball Superben hogyhogy...

Dragon Ball Superben hogyhogy Bulmának volt még egy időgépe?

Figyelt kérdés
Black Goku felrobbantotta Trunksét, erre elővett egy másikat. (50. rész)

2016. júl. 3. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem már pontosan , de még a Z-ben ha visszaemlékszel Cell is időgéppel érkezett amit megis találtak és asszem Bulma magához is vette azt. De ha nem konkrétan az az akkor meg simán csinált az alapján egy másolatot.
2016. júl. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cell viszajött 1 időgéppel, és Trunk is visszajött 1 időgéppel a DBZ-ben. Azt a megrongált, koszos időgépet ha visszaemlékezel, még Son Gohan tette vissza a kapszulába, és azt rakta el Bulma. Látszik is rajt, hogy az üveg ki van rajt törve, lyuk van rajt. Azt Cell tette tönkre, lárva korában.
2016. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1: De konkrétan az. Az üvegje ki van törve, és rajta van a zöld "moha" is.
2016. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor jó , nem láttam még a részt ezért nem tudom , hogy konrétan az e vagy sem , így ránézve YT-on már én is látom ,hogy ez az az időgép amivel cell jött.
2016. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!