Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dragon Ball Z, hol folytatódik?

Dragon Ball Z, hol folytatódik?

Figyelt kérdés

a 291.-ik részben Son Goku elviszi Boo-t edzeni a falujába.

De a GT már másként kezdődik, ott már visszaváltozik kicsire.

Most akkor ez ennyire hiányos sztori?

[link]


2016. jún. 10. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
miért lenne hiányos? ha néznéd tudnád miért kicsi. elárulom. azért mert az a kis görcs (nemtom a nevét) kíván egyet amikor megvan idézve shenlong és emiatt lesz goku kicsi. de egyébként a GT mehet a kukába, mivel Super felülírta. a Super az eredeti folytatás. a GT olyan mintha megsem történt volna mindenesetre végig nézheted. nekem tetszett. nem olyan jó mint a Z de elmegy egynek. a Super meg egyenesen SZUPER :D főleg most! naggggyon lassan indul meg de aztán felpörög és szerintem ha így halad űberelni fogja a Z-t.. pedig a Z a kedvencem.. rengeteg lehetőség van a Superben és most kezdik szépen ki is használni ezeket a lehetőségeket. mint mondtam lassan indul be, a kék hajat majd szokni kell de ha kicsit is nyitott vagy az újításra, nem fog zavarni :)
2016. jún. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ő rá gondoltam:

https://www.youtube.com/watch?v=ewiGOx7phtE


Őt akartam látni edzeni Gokuval

2016. jún. 13. 02:16
 3/7 anonim ***** válasza:
hát Uub-ot már nem nagyon fogod látni mármint a Superben :) ő ott még asszem túl fiatal. épp hogy csak megszületett talán. de ettől függetlenül tényleg ajánlom a Supert még ha nem is az van benne amire te vágytál. néha úgy meg tud lepni (mostanában főleg Vegita) hogy köpni nyelni nem tudok :) ha pozitívan állsz hozzá akkor nagyon megfogod szeretni a Supert is :) a lehetőség ami ebben a szériában van.. iszonyatosan nagy. és szerintem amit lehet, azt kihozzák majd belőle és nem csak úgy összecsapják mint a GT-t. én azt ajánlom hogy nézd végig a GT-t, mivel az is Dragon Ball :D nekem az SSJ4 miatt tetszett nagyon, főleg az amikor Goku először alakult át. a vége meg hát... röhej :D szó szerint :D de majd megtudod ;) egyszer végig lehet nézni + mire végig nézed a Supernek addig több része is kijön így nem kell majd úgy totyognod vele mint nekem. alig várom hogy kiadják az új rész, nagyon rossz várni, egyszerűen csak akarom akarom akarom!!!! :D de neeem, húzzák az ember agyát :P
2016. jún. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én láttam mindegyik évadot, csak Uub tréningje hiányzik...

Ami csak angolul van a KAI széria, abban lehet? Azt láttad?

2016. jún. 14. 07:52
 5/7 anonim ***** válasza:
nem, azt nem láttam, annyira nem fogott meg :)
2016. jún. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Uub térningjét nem mutatják, legalábbis még nem. A Dragon Ball GT-ben egy kicsit láthatsz belőle. A Super-ben Uub még csak akkor születik meg.
2016. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! :)
2016. júl. 9. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!