Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animét nézzek? 15L

Milyen animét nézzek? 15L

Figyelt kérdés

Nem tudom, milyen animét nézzek?

Eddig még egyet sem láttam.

Érdekel: zene, művészet, szerelem ilyesmik.

De a fantasy is elmegy.

Valami nem annyira rázósan japánosra gondolok. Haha, nem japános anime, mi?

De értitek szerintem, mire gondolok.

Fogalmamsincs az egészről és érdekel a világa.

Javaslatok?



2016. aug. 12. 22:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
7%
Naruto a legjobb
2016. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

animeaddicts hu


Javaslom regisztrálni oda.


Ügyelj arra, hogy befejezett fordításokra keresel-e (teljesen magyarra fordított anime érdekel-e), vagy beéred az átmenetileg félig készekkel - választható opció.


Ott rengeteg műfaji kategória szerint kereshetsz animét magyar felirattal is, témákból meg van közel száz féle megjelölhető opció, mind mangára, animére, visual novellre, játékra, élőszereplősre (live action, dorama).


Van nem kevés szinkronos anime is ott.

2016. aug. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
48%

Még annyit, hogy

szerelem témára kezdheted pl az

- Ao Haru Ride (Blue Spring Ride)

cíművel. Nagyon szép (hetero) szerelmi történet, megható, rövid (kb 10-12 részes) sorozat. Kiskamasz főszereplők (kb 13-14 évesek).


- 5 centimeters per second:

Az előzőben is vannak szomorú vonások egyébként, de ez kifejezetten az, erre számíts, viszont az egyik legszebben rajzolt anime , amit láttam. Egy részes, "egész estés". Ebben is kiskamaszok a főszereplők.


Művészet téma - hirtelen ami eszembe jut, nekem nem annyira jött be, de azért aranyos, egyszerű is, nem "elszállt":

Barakamon: egy falura kerülő kalligráfus férfi kalandjai.

2016. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Riley Grove ***** válasza:
100%

Nem, a Naruto nem a legjobb... (lol)


Sakamichi no Apollon (Zenés, Romantikus, Dráma)

Shigatsu wa Kimi no Uso (Zenés, Romantikus, Dráma)

Code Geass (Sci-Fi, Akció, Dráma)

Steins;Gate (Sci-fi, Időutazós, Vígjáték, Dráma)

Another (Horror, Dráma)

Bokura wa Minna Kawaisou (Vígjáték, Slice of Life)

Sakurasou no Pet na Kanojo (Vígjáték, Dráma, Slice of Life)

Attack on Titan (Akció, (Dark) Fantasy, "Horror", Dráma)

2016. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Jaj :D

Köszönöm mindenkinek!

Meg is jött a kedvem hozzá.

Tényleg nagyon kösz.

(Nekem jöhet amúgy az "elszállt" is, de ha az nálad egyenlő a szarral, akkor nem)

2016. aug. 12. 22:25
 6/32 anonim ***** válasza:
48%
Kezd egy egyszerűvel és nagyon jóval.Lovely complex.Vicces,romantikus,halálra neveted magad.Ez biztos siker. :)
2016. aug. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Romantikus, zene akkor:


Beck

Nana

Nodame Cantabile

2016. aug. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

A kettes és hármas vagyok, de egy kis további segítség számodra, kedves kérdező:


Valaki ajánlott itt neked egyszerű romantikus vígjátékot, nem ismerem a Lovely Complex-et, de ha az illető ajánlata érdekel téged, további infó a "hozzájutáshoz":


Ezen animét példának véve van pl az animeaddicts hu oldalon leírás, de nem letölthető (onnan). Ellenben láss csodát:


[link]


Viszont leírás meg az animeaddicts-en van olyan animékről is, melyekről onnan nincs letöltési lehetőség - ám de ezrével meg az animeaddicts-ről tudsz szerezni, és tényleg jelöld meg keresési opcióként, ha BEFEJEZETT fordításra vágysz! Mert a felirat nélküliek is, meg a feliratokat félig magyarra fordítottakat is lehetőség van onnan letölteni, mármint nem mindet, de egy részüket! Vannak idegen nyelven feliratozottak is, valamint külön-külön magyar, illetve más nyelvű felirat file külön letöltése is ott!


Summa summárom: kezdőként a BEFEJEZETT PROJECT-re menj! Ott meg beállítod a keresési opcióknál, mi mindent (műfajra, évszámra, fordításra, stb) szeretnél, ott a BEFEJEZETT-re állíts a "fordítás"-t! :) Bár elvileg az említett főmenüről csak befejezetteket ad, de így a biztos.


Szóval ismertető is van, de a másik, itt általam megadott linket is nézd! ;)


[link]

2016. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Ja, és ne feledd: vannak egyrészesek (egész estések) is, én ajánlottam ilyet is, mégpedig a hármas hozzászólásnál,

ugyanakkor a legtöbb anime több részes!


A Lovely Complex csak annyiból talán hátrány kezdőként, hogy nem igazán rövid, amolyan középhosszúnak számít a 24 részével.


(Általában 10-40 részes a legtöbb anime, néha több valamivel, kivéve a "végtelenítetteket", amelyek általában száz / kétszáz / több száz részesek.)


Szóval elsőre javaslok inkább 10-15 részeseket, néha ennél is rövidebb sorikra is bukkanni. Vagy akár egyrészest is javaslok eleinte.

2016. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

FONTOS továbbá:

mint említettem, érdemes regisztrálni az animeaddicts hu oldalra, jeleztem itt, mi miden miatt.

Viszont amikor nem vagy bejelentkezve, OLYANKOR NEM LÁTSZIK, hogy letölthető -e, mert mindenre azt jelzi, hogy "nincs letöltés"! Ez megtévesztő lehet! Szóval regisztrációt követően amint bejelentkezel, máris látod minden egyes animénél, mi a helyzet. ;)


(Bejelentkezés nélkül sok féle opció vagy zárolva van, vagy "nem"-ként, "hiány(os)"-ként érzékelni, ami egyes esetekben fedi a valóságot, más esetekben nem - ezért érdemes bejelentkezni.)

2016. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!