Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit tanítottak nektek az animék?

Mit tanítottak nektek az animék?

Figyelt kérdés

Volt olyan ami megtanított valamire? Ha igen, melyik?

Konkrétan a Mahou Shoujo Madoka Magicára gondolok, de írhattok mást is.



2016. aug. 12. 23:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
53%
Holywoodal pedig semmi bajom nincs, de az is termel szemetet, arról is linkelhetnél egy ilyen képet és megköszönhetnéd nekik is mert így féltékenyek lesznek japánra.
2016. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 D-Mano ***** válasza:

Kedves 20-as!


Habár biztos nem lehetek benne, de úgy sejtem, hogy pont az olyan kommenteket szándékozott kiszűrni a "kínai mesék" említésével, mint, amilyen a tied is.

2016. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
19-es vagyok. Miert lettem lepontozva nem tudom megerteni. Ha en ezeket tanultam akkor ez van. Mindenki mast tanul meg ez szemelyisegtol fuggo dolog. Ennyi erovel en is lepontozhatok itt mindenkit, csak azert mert en nekem nem tetszik az, hogy o mit tanult meg az animektol/mangaktol/novellektol. Nem akarok veszekedest szitani, de tudtommal azt kell leirni amit tanultunk ezekbol.
2016. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
22-es ezt hogy érted? Kiszűrni?
2016. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
22-esnél ott a pont. Azért reménykedtem, hogy senki sem dől majd be.
2016. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Tehát felváltva írsz nonszensz provokatív baromságokat és véded komolyan az igazad, ami hogy micsoda így nem is igen lehet kihámozni, oké akkor szerintem hagyjuk ezt :)
2016. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Látom még mindig nem esett le. :D
2016. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
43%
Trollkodsz kicsit, leesett. Nem csak pedofilok a japánok, de akik védik őket azok meg gyengeelméjűek mert nem értik meg a kínait. Ok.
2016. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!