Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik amerikai...

Shan-Yu kérdése:

Szerintetek melyik amerikai rajzfilmeken érződik a leginkább a japán animék hatása?

Figyelt kérdés

Tini titánok

Avatar - Aang legendája


Szerintem manapság elég sok amerikai rajzfilm készült japán mintára.



2016. aug. 4. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
RWBY, bár ez ha jól tudom, netes sorozat, mindenesetre amerikai. Szvsz jobb is, mint némelyik anime (főleg a harmadik évad, az ütős volt nagyon).
2016. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kung Fu Panda?
2016. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az max kínai lehetne.(Mivel ott játszódik.)
2016. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Genndy Tartakovsky rajzfilmjein sok animés vagy simán japános vonás van (Szamuráj Jack, Dexter laboratóriuma, Szimbionikus titán, a 2D-s Klónok háborúja). A Pindúr pandúrok és Az életem tinirobotként is hasonló stílusúak, bár azokat nem ő, hanem kollégái készítették.


Sok nyugati akciórajzfilm dolgozik animékből átvett stíluselemekkel, pl. átalakulós jelenetek, "suhanós háttér", anime-szerű harcjelenetek, stb (Ben 10, a 2003-as és 2012-es Tini ninja teknőcök, Transformers Animated).


Kappa Mikey: egy amerikai rajzfilmfigura szerepet kap egy animében, rajta kívül mindenki egy animeszereplő.


Steven Universe: ebben is sok animés utalás van, meg eleve az alapötletet (misztikus harcos lányok) is animék inspirálták.

2016. aug. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

- Avatár Korra legendája (ez az Aang folytatása)


- Némileg a Miraculous is anime stílusú


- Tavaly jött ki a Kubo és a varázshúrok. Egy stop motion animáció.


- Mint már mondták: Ben 10 (az eredetit és az idegen erők változatot ajánlom. A többi nekem a legkevésbé se tetszett :))


- Egy DC sorozat a Teen titans (magyarul tini titánok)


- Egy egész estés DC film a Batman fia trilógia. Abszolút animés!


- És a kedvencem, hiába említették, muszáj ideírom, mert sértés lenne, ha a legjobbat kihagynám, hiába írtad le, az Avatár: utolsó léghalító (mondjuk a teen titanst is írtad, ott mégsem írtam regényt XD)


Remélem segítettem :)

2017. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok :)

A Castlevania egy tavaly kijött, egyenlőre négy részes (nagyon vérengzős) ,,anime", melyben végig japánul beszélnek, de amerikai.

Nagyon jó vámpirsztori :P

2018. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!