Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Berserk anime folytatás...

Berserk anime folytatás valamilyen formában van magyarul?

Figyelt kérdés
Akár manga vagy anime formában. Az tudom, hogy a felújított anime most indult, de az majd túlnyúlik az első anime végén, vagy majd ezt is félbeszakítják?

2016. aug. 21. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Magyarul nem tudom van-e.

A 2016-os Berserk az 1997-es folytatása, tehát mint egy 2.évad.

Mivel a történet már sokat előrehaladt és már minden hónapban új manga fejezetet kapunk, így szerintem és remélem is, hogy nem fogják abbahagyni, mint az 1997-est.

2016. aug. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A manga 6 kötetnél tart magyar kiadásban, nincs fanfordítás ami továbbviszi (én sokáig gondolkodtam hogy fordítom, de egyedül túl nagy project, kellene szerkesztõ hozzá)

Szóval jelen pillanatban nincs módod rá, hogy magyarul folytasd a sztorit, a 2016os animén kívül (amitõl ezennel óva intelek, hatalmas katyvasz, gagyi, olcsó megoldásokkal. Nem méltó a Berserk névhez).

2016. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, igen az új anime az az Eclipse után játszódik már, a filmtrilógia és a sorozatban történtek (Golden Age) után.

De rosszul járnál ha megnéznéd. Én elmesélem neked pü-ben a Conviction Arc-ot, azzal is jobban járnál :D

2016. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 2016-os grafikáját 1-2 rész után meglehet szokni, bár tényleg nem a legjobb megoldás...

A történetvezetése pedig szerintem azért katyvasz, mert csak úgy minden felvezetés/bemutatás nélkül benne van a Demon Child és Skull Knight, plusz nagyon gyorsan akarnak haladni az animével, így sok részt rövidre fognak vagy kihagynak a mangából.

De ezek ellenére nézhető.

2016. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig kiröhögtem azokat, akik azt mondják, hogy egy animének jó a "grafikája", mert egy animációs filmnek még mindig animációja van, de az új Berserk animének már tényleg GRAFIKÁJA van, méghozzá olyan, mint ha PS2-es érából szökött volna. Egyébként az egész anime egy hányás, a rendezés, a szinkronhangok, a színpaletta. A filmtrilógiát is CGI-ban készítették, de ott legalább próbálkoztak. Ez csak egy olcsó összecsapott okádék, ami kasználni akar a Berserk nevével.
2016. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4

Az új Berserknek (de rosszul esik ezt leírni arra a szarra), nem a vizualitás az egyetlen problémája, minden téren elvérzik. Irigyellek egyébként, hogy azt a fostenger látványt te meg bírtad szokni.


Egyébként teljesen várható volt, hogy egy kupacs gané lesz. A stúdió amit megbíztak vele semmi értelmeset nem tett még le az asztalra.

2016. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajna tényleg igazad van, elkezdtem nézni de egyszerűen szörnyű. Abszolút nem adja vissza az eredeti anime hangulatát. :(
2016. aug. 23. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!