Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek a Narutoba végülis...

Szerintetek a Narutoba végülis ki a legnagyobb főellenség?

Figyelt kérdés

Mert én nem tudom egyszerűen eldönteni hogy ki a legeslegfőbb g... bár leginkább Kabutot mondanám.

Vélemény?



2016. aug. 23. 11:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Végigolvastad már a mangát? Csak, hogy ne legyen belőle spoiler.
2016. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Spoiler:

A legerősebb főellenség Kaguya volt.

Aki a legtöbbet kavart és neki köszönhető az is, hogy Kaguya visszatérhetett, az Fekete Zetsu.

Aki pedig Naruto legutolsó ellensége volt, az Sasuke.

2016. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Big Z válasza:
Kaguya meg a zetsu aztán volt még a madara
2016. aug. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kabuto konkrétan semmit nem tett azon kívül, hogy lenyúlta Orochimaru erejét, és az Edo Tensei-jel visszahozta a legerősebb shinobikat, köztük Madarát is, amivel meg tudta zsarolni Obito-t. Már ha nevezhetjük zsarolásnak, mert szerintem gond nélkül elbánt volna vele. Inkább csak ki akarta használni a lehetőséget szerintem.
2016. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 xtas99 válasza:
Egyértelműen Kaguya , viszont előtte Obito és még Pain is erős volt. Madara sem volt rossz.
2016. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Kaguya.
2016. okt. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Több ellenség is van, de a Orochimaru,Madara és az Akatsuki a legnagyobb főellenségek közé tartozik.
2020. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A legnagyobb ellenség sorrendben


Fekete zetsu (kérdésnélkül bárkit és bármit megöl stb)

Madara (Madara azért nem az első mert végülis csak csalódott az emberekben és követte a saját ideologiajat, ami végül megváltoztt mikor meghalt véglegesen kaguya lepecsételese utan)

Tobi (obito Tobis változata, mielőtt narutoval találkozott volna és vissza állította volna a jó oldalra)

Kaguya (azert ide teszem mert végülis ő nem volt olyan gonosz csak más helyről származik és elsőnek nem akart rosszat csak miutan a saját szerelme támadt rá stb és csalodott az emberekben)

Orochimaru (Dacból elakarta pusztitani konohát. az egész naruto szinte róla szólt kis túlzással.)


Ám még is azt kell,hogy mondjam maga az AKatsuki a fő ellenség hiszen Obito és Zetsu hozta létre a terveik eléréseihez és olyan emberekből állt akik nem haboztak gyilkolni.

Tehát maga az AKATSUKI a főellenség végig. Aztán pedig Zetu, Madara,Obito (tobi)

2021. nov. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az akatsuki sokkal kidolgozottabb és rejtélyesebb volt végig mint a mostani Kara.

A kara egy nagy vicc :D

Emlékszem 10évesen rendesen féltem tőlük és tudtam ha meglátom őket valami rossz fog történni :D

A kara egy nagy hype ahogy az egész boruto az

8 as voltam :D

2021. nov. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 everlight ***** válasza:

9.Túl gyorsan akarták behozni a lemaradást,hogy ne csökkenjen tovább a nézettség.Ha a bűnlajstromot nézzük akik a legtöbb kárt okozták:


1.Kaguya/Zetsu

2.Madara

3.Obito

4.Orochimaru

5.Danzo

2021. nov. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!