Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Számotokra kik voltak a...

Számotokra kik voltak a legidegesítőbb anime főszereplők?

Figyelt kérdés
Akitől úgy tényleg falra másztatok, esetleg végig se néztétek a sorozatot, annyira utáltátok.

2016. szept. 9. 21:07
 1/8 ptlg225 ***** válasza:
52%
Most sokan utálni fogtok, de nekem Goku a Dragon ball superből, láttam egy-két részt youtubon és amikor megszólalt rosszul voltam tőle és sokat olvastam, hogy itt még retardáltabb mint a Z-ben. Az oké hogy sík hülye egy anime főszereplő a vicc kedvéért, de könyörgöm Goku vagy már 40 éves és olyanokat csinál ami nem vicces, gyerekes, vagy irritáló hanem az ember már legszívesebb fejbe lőné annyira agyhalott karaktert csináltak belőle. Nem is néztem meg a sorozatot, főleg azért mert az egésztől egy pankráció fílingem van, mert annak ellenére hogy God mod-ban aprítja az ellent egy kis lézerrel ki lehet csinálni vagy agyon lehet verni, hogy azután csak Rage mod-dal verhessen le mindenkit, mint egy előre megírt színdarabban. Arról nem is beszélve, hogy legtöbbször a Bleach-re mondják hogy unalmas mert mindig ugyan az történik benne, pedig ezt pont a Dragon ball-ról mondható el, mindig jön valami kemény csákó akivel Goku harcolni akar mert erős vagy el akarja pusztítani a földet és ennyi. Ja és nem Bleach fanboy vagyok, egy mondjuk korrekt mű szörnyű történet vezetéssel és semmi több, az meg hogy behozták a God mod-ot az előző 30 szereplőt meg Orihime-vé változtatta "Goku-san, Goku-san, Goku-san, Goku-san".
2016. szept. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nos én úgy alles zusammen falra mászom a yandere karakterektől, ezért hiába a nagy hype mind a Mirai Nikki, mind a Higurashi sorozatok körül, képtelen vagyok megbizonyosodni a valóságalapjáról. (Értsd az első részt nem bírtam végig nézni, akkora hülye p_csák vannak bennük.)


A másik, ami irritálni tud az egy mostani szezonos mű, a 91 Days főszereplője. Egyszerűen lehetetlen együttérezni vele, de ez egy olyan zseniális rendezői húzás, hogy eszemben sincs abbahagyni.

2016. szept. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Eren (Shingeki no Kyojin). Hihetetlenül irritáló számomra, tényleg a falra másztam tőle, ahogy szinte minden más szereplőtől is. Nem igazán jöttek be a karakterek, és ez elég sokat nyomott az anime élvezhetőségén is.

Air (Misuzu). Annyira moe, ártatlan és szerethető akart lenni, hogy nagyon szépen megutáltam, emiatt az anime drámarésze se jött át. Nem szeretem, amikor egyenesen az arcomba tolják, hogy "ezt a karaktert szeretned kell, mert cuki", de valójában te is tudod, hogy valami történni fog vele, aminél meg azt akarják, hogy sírj. Vannak animék, amiknél egész jól vagy kifejezetten jól megoldották ezt, de sajnos az Air nincs köztük a szemembe.

Hé, gyere ide! (Amnesia). Na igen, a nagy kedvencem, akinek még nevet se adtak a készítők (mert a visual novelben is a játékos választja ki a nevét - leghülyébb indok szerintem, szerintem ettől még simán adhattak volna neki nevet, de nem baj). Igazából a névtelenséggel se lenne semmi bajom, ha nem lenne full üres és életképtelen a csaj. Tudom, visual novel alapján készült, és emiatt, de legalább egy minimális életképességet tehettek volna bele (szerintem a Diabolik Lovers Yuija hozzá képest agytröszt, pedig az se áll a helyzet magaslatán). Az animét is úgy néztem végig, hogy első két rész és utolsó két rész, nekem ennyi elég is volt belőle, többit elolvastam spoilerben, köszöntem szépen.

Kaneki (Tokyo Ghoul). 11 részig sír, utolsó részben hirtelen badass lesz, a második évadban meg... Hát, szinte semmit se csinál. De a második évad jobban tetszett, mert legalább keveset szerepelt benne. Igazából emiatt félek elkezdeni a mangáját is (amiről tudom, hogy mérföldekkel jobb, mint az adaptációnak nem nevezhető anime), mert nem tudom, ott mennyire irritáló vagy sem. De egyszer mindenképpen teszek vele egy próbát, de az animéből nem kérek.

Illetve ott volt még a Mayoiga, ami olyan nulla karakterekkel dolgozott, hogy igazából se megkedvelni, se megutálni nem tudtam őket, így inkább csak zárójelesen jegyezném meg őket.


Igazából mindegyik karakter egy karaktertípus megtestesítője, amivel nincs bajom, de ha már sok a karakter, akkor sok. Nekem pl. semmi bajom nem volt Shinjivel (Neon Genesis Evangelion), mert az életképtelenségének volt alapja, ahogy semmi bajom sincs most Subaruval se (Re:Zero), akinek a cselekedeteinek szintén van alapja, sőt, nagyon is tetszik ez a lassú, de biztos karakterfejlődése és problémamegoldása. Vannak még olyan karakterek, akiket nem kedvelek, vagy képtelen vagyok együttérezni velük, illetve idegesítenek, de ilyenkor mindig eszembe jut a fenti négyesfogat, és mosolyogva gondolok rá, hogy náluk azért jobb az adott karakter.

2016. szept. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Aki a legjobban irritál az Orihime a Bleachből. Szinte semmit sem csinál az egész anime alatt, felesleges szereplő, csupán azért van a Bleachben mert szép a külseje, ráadásul az állandó nyávogásától a falra mászok.

A másik Haruka az Uta no prince-samaból. Még egy ilyen életképtelen, ostoba lányt nem láttam, elképesztően idegesítő.

2016. szept. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Haruhi Suzumiya (azonos című anime) - egy önző, elkényeztetett, félelmebeteg p*csa. Ha nem f*stak volna attól h tudatalatt vilégvégét okoz, valszeg arconcsapták volna péklapáttal
2016. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5.Válaszoló én pont ma néztem bele első 4 részbe ugy ahogy van leraktam mégha vége is lenne a világnak akkor is felpofoznám egy elektromos hátvakaróval....
2016. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm! :D


Állítólag elb*sztam azzal, hogy történeti sorrendben és nem vetítési sorrendben néztem. Hát nem tudom, szerintem úgy is ezt válaszoltam volna.

2016. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Death Note: Misa Amane (szinkron edisön), egyszerüen kikészített azzal a semmitmondó nyávogásàval


Naruto: Sakura, az a karakter csak azért van ott, nehogy valakire rádöljön a díszlet.


Guilty Crown: Inori Yuzuhira, üresebb, mint a házifeladatpapírom.


Fairy Tail: Freed, egy idő utàn már átment az abnormális fokozatba

2016. szept. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!