Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Sailer Moon, régi vagy új a jobb?

Sailer Moon, régi vagy új a jobb?

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
A régiben több a filler, az új a mangát követi. Viszont a régiben valamennyivel könnyebb megszeretni a szereplőket, ettől függetlenül nekem az új jobban tetszett, mert nem volt felesleges időhúzás, pörögtek az események, jobban rámentek a romantikára.
2016. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Régi minden tekintetben, kivéve ha nem bírod mondjuk a nem modern karakterdizájnt. Az új mind rajzolás szempontjából, mind történet, karakterek kedvelhetősége szempontjából jóval gagyibb, hiába a mangahűség, őszintén szólva én nagyot csalódtam benne. :(
2016. szept. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sokkal jobban bejön a régi. Az újban nem bírtam megemészteni a gány grafikát és CGI-t, főleg az első két szezonban. A harmadikra már javult. A régit viszont minden tekintetben imádom, még ha túl is van nyújtva a mangához képest.
2016. szept. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is a régi Sailor Moon-ra szavazok.Lehet,hogy nem volt mangahű,de nagyon jók voltak a fillerek,és egyáltalán nem volt az az érzésem,hogy feleslegesen nyújtják.Mind a 200 részt élveztem.A Crystal-ból csak az első évadot láttam,de egyáltalán nem tetszett.Igaz mangahű,de nekem a manga is,és ez is nagyon összecsapottnak hatott.
2016. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A réginek volt varázsa, tehetséges rendező állt mögötte, az időhzás ellenére is szerethető volt.

A mostani meg háááát... nem az már nem.

2016. szept. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem értem mi ez a nagy gyülölet új SM ,régi SM istenitik. :/


Régi SM nagyon gyerekes, erőltettet "viccek",túlzásban vitt tini lányos dolgok,túlzásban vitt jelenetek,most hirtelen nem jutt eszemben régi amerikai rajzfilm sorozat féle arc kifejezések SM karaktereknek.Egyszóval kis lányoknak való.


Új SM jobb.

2016. szept. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gyűlölet,csak ahogy előttem is írták,a réginek volt varázsa.Egyébként ízlések és pofonok.Nekem a régi grafika sokkal jobban tetszett.Az új anime számomra semmit nem nyújtott.Egy sablonos tömeg anime hatást keltett bennem.Sem a zene,sem a karakterek,sem a történet nem ragadott meg.
2016. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os! Ez nem gyűlölet dolog, van akinek ez tetszik, van akinek a másik, de az biztos, hogy az új sorozatot borzasztóan igénytelenül csinálták meg, és szégyen, de a több mint 20 évvel korábbiban kevesebb a rajzolási hiba, és az egész sokkal igényesebb, összeszedettebb. Ismerem Takeuchi mangáit, és szerintem a Crystalnál az is nagy hiba volt, hogy ennyire próbálták követni a mangát, aminek a történetvezetése finoman szólva "ugráló". De minden ilyen hibát meg lehetne bocsátani, ha legalább a kivitelezés grafika és animáció terén méltó lenne ehhez a címhez, vagy egyáltalán megközelítené az igényesebb modern animék színvonalát. Ezt nem teszi, és ezt nem csak én állítom, hanem emberek milliói világszerte, még olyan oldal is létezik, amelyik epizódról epizódra összegyűjtötte a rajzolási hibákat, amelyek igazán kezdő hibák. Sajnos, a Toeinek nem csak ez a sorozata keveredett ilyen botrányos hírbe rajzolásilag, amire megint csak azt lehet mondani, szégyen. Igénytelen dolgot meg nehéz szeretni, ha ott az ellenpélda.
2016. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!