Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a régi vagy az új...

Szerintetek a régi vagy az új Knight rider a jobb sorozat?

Figyelt kérdés
Az új szerintem valami borzadály, valahogy nem jön be, túl modern, és unalmas, nincs meg benne a kellő humor. Hiányzik a régi :/
2012. jan. 24. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a régi. De hát az egy megismételhetetlen klasszikus, nem is vártam, hogy felülmúlják. :)
2012. jan. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Susie J. ***** válasza:
Szerintem is a régi a jobb, én még anno leléptem suliból, hogy megnézhesem :D De letölteni sem tudom :(
2012. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A régi a legjobb,nekem megvan mind a 4 évad. :) Pl. Kitt simán kinyitott egy zárat,a 3000-es modellnek csak lézerrel ment. :D Meg GPS alapon működik helymeghatározása,a régi Kittnek GPS nélkül is ment,szépen szemléltette egy rajzon merre menekül a bűnöző.Szóval az új szerintem már túl erőltetett,és csúcs szuper a járgány ugyan,de visszafelé fejlődött sok mindenben,kevesebbet tud.Ez az alakváltás meg több bajt okoz,mint amennyi haszna van,teljesen fölösleges.Inkább csak látványosságnak jó.A 3D érinőképernyő is az első szélvédőn.
2012. máj. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát az biztos hogy az új tényleg élvezhetetlen, én gyakorlatilag az első 20 perc után elaludtam rajta. Esetleg megcsinálhatták volna azt hogy újra folytatják a régi Kittet. Sokkal érdekesebb lett volna. Persze tudom hogy már sok szereplő alulról szagolja az ibolyát, de meg lehetett volna oldani. A díszletek megvannak, KITT nem semmisült meg, újra előveszik és kész, még pár évadot futhatna.
2012. máj. 27. 01:15
 5/8 anonim válasza:
Nem ártana,a 4 évadot hamar végignéztem,és nagyon keveslem :( Lehetne még 4 simán.Az új az meg csak 1 évad,de még azt is soknak találom.Akkor inkább Knight Rider Team,az is jobb valamivel szerintem.
2012. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Susie J. ***** válasza:
00:47 de jó neked, hogy megvan!! én meg nem tudom letölteni sehonnan :S
2012. jún. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A régi. Az újat én nem is ismerem el Knight Rider-nek, csakúgy mint a Knight Rider 2000 című fost. Pár részt láttam belőle, annyi elég is volt. Tényleg 1000-szer jobb lett volna, ha a régi párossal folytatják, bár a 80-as évek hangulatát akkor sem tudták volna visszahozni. Nem kellett volna megállni vele 4 évad után, de állítólag túl sokba került :(
2012. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Természetesen a régi a jó. Az újnak anno nem véletlen lett vége ,mert egy nagy 0-a volt. Az a kis idő ,amit forgatással töltöttek az is reboot volt,aki látta a régit annak ismerősek lehetnek a részek,ez anno egy korszakalkotó sorozat volt,momentán nem is értem,hogy mért nincs belőle film,mindennél aktuálisabb lenne már.
2019. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!