Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Cosplayesek ti, hogy oldjátok...

Cosplayesek ti, hogy oldjátok meg a táskát?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra , hogy egy páncélnál igen csak nem néz ki jól egy táska. Nekem ennél jóval ''mindenapibb cosplayem'' lesz de erősen hülyén néz ki a cosplayel minden táskám, viszont pénz, telefon stb. jó lenne ha nálam lenne.

2016. okt. 1. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Én vagy zsebet varrok a ruháimra amennyiben lehetséges, amiben legalább telefon, pénz elfér, de általában több napra megyek rendezvényre, ahol kis gurulós bőröndöt húzok magam után, az nem rontja az összképet, könnyen le tudom tenni ha fotózás van mégis minden elfér benne.

Legtöbbször pedig a velem conozó párom, barátaim táskájába teszem a legszükségesebb dolgokat, hogy nekem ne kellejen külön kistáskát hordani, ami nem illik a cosplayhez.


De még ha egyedül is vagy és se imserős, se bőrönd, se zseb, igazából tényleg csak kis pénz és telefon az ami kell, ezeket akár még simán kézben is lehet fogni, főleg a telefont amivel én folyton fényképezek, a többit akár le is lehet adni a csomagmegőrzőben és arra menni, ha valami nagyon kell.

2016. okt. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!