Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Cosplayesek, ti mennyit...

Cosplayesek, ti mennyit költötök egy cosplayre átlagosan?

Figyelt kérdés

Mennyi a maximum, amennyit ráköltöttetek egy jelmezre eddig, illetve átlagosan mennyibe kerül nektek egy cosplayt összerakni mindennel együtt?

Kort is írjatok kérlek. : )



2015. dec. 5. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

A mostani cosplayemre eddig 14ezer ft-ot költöttem, ès mèg nincs meg a felsőm, cipőm, ès kell vennem hajszìnezőt sprayt olyan 2-3 dobozzal, vagy pedig parókàt de nem hiszem hogy arra màr marad pènzem.:|

Ez a màsodik cp-m. Az elsőre nem költöttem sokat, sőt, szinte semennyit mert itthon volt minden ami kellett hozzà.

Az egèszben az a "legszebb" hogy ez nem valami bonyolult cp, csak kell egy jópár dolog hozzá és a végén azt veszem észre hogy elköltöttem amit rà szàntam ès csak a fele cucc van meg....

16/l

2015. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Milyen cosplayt csinálsz?

És veszed hozzá a dolgokat vagy te készíted/varrod?

2015. dec. 7. 13:56
 3/7 anonim válasza:
Én 80e ft-ért készítetek cosplay-t (összegyűjtöm részletekben). Mivel nem tudok varrni, nem tartom magam igazi cosplayer-nek.
2015. dec. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
25/F voltam. :)
2015. dec. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jeff the killer cosplay. Vettem/kèszìtettem a cuccokat hozzà. Varrni sajnos nem igazàn tudok, de megszeretnèk tanulni. Szerencsére egész jó a kèzügyessédem. A tavaszi cp-hez màr elkezdtem csinàlni a fejpàntot és a karpàntokat.
2015. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem is ilyen tapasztalataim volt. Az első 1-2 cosplayemhez mindent vásároltam, rengeteg pénzemet elvette.

Amióta felfejlődtem annyira, hogy mindent magamnak készítsek sokkal jobb a helyzet. :D

2015. dec. 9. 13:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Jinx-et csinálok.

Fegyverekhez alapanyag és festék volt itthon, csak a világítást kellett bele vennem. Szerencsére jól tudok e-bayezni ezért az egész elektronika kb 1000Ft-omban van.

A ruha lesz húzós, de tudok egy jó boltot ahonnan olcsón kapok jó méterárút szóval körülbelül 5000Ft-ot számolok rá.

Parókát nem veszek, helyette hajat fogok szinezni amiből a lemosható egy ezres.

Emellé akkor a kontaktlencséimet abban a hónapban színesre veszem ami kb 500Ft pluszt jelent.

A tetkókhoz kell még valami gyerek tetoválószettet néznem. Azt nem tudom hogy mennyi.

Csizmába még kell egy lila cipőfűzőpár 200Ft

Meg egy töltény alakú nyaklánc 200Ft

Remélem nem hagytam ki semmit.

Eddig kb 8000Ft és több mint száz óra...

Ősz eleje óta minden hétvégémet a fegyverekkel töltöttem....

2016. febr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!