Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes elkezdeni a Dragon...

Nem publikus:D kérdése:

Érdemes elkezdeni a Dragon Ball Supert?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vágom, hogy mivel kell kezdeni, de ha most csak úgy elkezdem a supert, akkor érteni fogom? Esetleg tudja valaki, hogy mivel kezdjem a sorozatot?

2016. okt. 16. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:

évadok sorban: Dragon Ball, Dragon Ball Z, Dragon Ball super

Van egy Dragon Ball GT nevű sorozat is, de az már nem számít hivatalosnak, illetve van még Dragon Ball kai nevű sorozat is, az a Z fillerek nélkül.

2016. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd az elején:

1. Dragon Ball

2. Dragon Ball Kai (a Z rövidített verziója)

3. Dragon Ball Super

2016. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak elkezded a Supert, szerintem fogod érteni; kivéve a Dermesztős részt, de abból csak 4-5 epizód van. Igazából a sima Dragon Ballal kellene kezdened, de azt én is csak utólag néztem meg. Előbb a Dragon Ball Z-t kezdd el szerintem és utána a Supert majd a simát.
2016. okt. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nézd meg elsőnek a Dragon ball Z-t utána pedig jöhet a Super!

Persze ott van még a történetben a sima Dragon ball is, viszont szerintem a szereplők megismerésén kívül nincs nagy jelentősége ha esetleg kihagyod. Viszont a Z az kötelező, anélkül kb semmit nem ér a Super.

2016. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akár meg is nézheted, de nem lesz akkora élmény úgy magában, én is ajánlom az előzőek megtekintését.
2016. okt. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha nézni akarod akkor csak sorrend szerint mert másképp nem érted a karaktereket.

Ball

Ballz

Super

vagy ha az már túl sok neked akkor hagyd ki a Ball-t de Ballz-tól mindenképp.

2016. nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezdheted a Superrel. Baromi régiek már az elődjei, szóval nem úgy van elkészítve, hogy mindenképpen ismerni kelljen az elődsorozatokat is. Akkor nem is lenne nagy nézettsége
2017. jún. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!