Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri ilyenkor az ilyen...

Megéri ilyenkor az ilyen mindenhol emlegetett, "sablonos" animéket elkezdeni? Konkrétan a Dragon Ballra és a One Piecere gondoltam.

Figyelt kérdés
Május táján végleg felmondtam a Narutonak, és elkezdtem nézni a Fairy Tailt, azt gondolván hogy ez egy régi anime, és nem érek egykönnyen a végére. Nos, tévedtem, ugyanis augusztusban végignéztem. Közben elkezdtem a Bleachet de az első 15-16 rész után meguntam. De így mostanàban gondoltam rá, hogy az ilyen sablonos animéket nem kéne e megismernem, mivel a One Piece 600+ részével nem birkózom meg 2 hónap alatt, a Dragonballnak meg annyi sorozata van hogy beleszédülsz. Mi a véleményetek? 2016 végén egy 9+ gyereknek megéri még nézni az ilyet? Amennyire sablonos annyira eredeti? Élvezhető, elviselhetô az animáció?...

2016. szept. 12. 20:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nezd a pokemont! 800 resz es 20 film.
2016. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
44%
Nekem a Fairy Tail és a Bleach is a folyton emlegetett animék közé tartozik. :D Szerintem olyat nézz, ami érdekel, ne a tucatokat. Ha nem van animeddictsen regisztrálva, tedd meg és akkor kiválogathatod a szimpatikusabb műveket. Persze ha a Dragon ball, meg az One piece ide tartozik, nézd meg nyugodtan.
2016. szept. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
46%
vagy*
2016. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%

"Amennyire sablonos annyira eredeti": Direkt próbálsz oximoronokkal összezavarni? :D


Egyébként véleményem szerint ha egyet láttál ezek közül akkor láttad mindet...

És azt is túl lehet élni ha egyet sem látsz, szinte teljesen értéktelen mûvek.

A korosztályodnak én a Ghibli filmeket ajánlom, mondjuk a Chihiro-val kezdve.

Megjegyzem ha tényleg 9+ vagy akkor respect, értelmesebben írsz mint az ide látogató 20-30as emberek nagy százaléka (az oximoront leszámítva xD)

2016. szept. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetdzenek az ilyen ,,híres" animék

Sztem próbálkozz 12-24 részesekkel vagy filmekkel :)

2016. szept. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%
One piece véleményem szerint a legjobb anime szóval megéri azt a sok részt megnézni.De persze ha te nem szeretnél ilyeneket nézni akkor nem muszáj.
2016. szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
A Kingsglaive nekem nagyon tetszett. Igaz CGI, nem anime, de attól még nagyon jó.
2016. szept. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Előszó: A 9+-t csak úgy értettem, hogy már nem abba a korosztályba tartozom, akit már az leköt, ha véresre püfölik a másikat, viszont inkább 12+-t kellett volna írnom, mert az közelebb áll a valósághoz.


Igazából nem úgy gondoltam, hogy fő animére, ami mellett nem nézek mást, hanem pár 10-20 részes anime között legyen egy olyan, ami egy ideig nem ér véget. Fairy Tailt is szünetekkel néztem csak, többször volt hogy elkezdtem pár animét és ami tetszett, azt folytattam. Sok ember büszkélkedik, hogy ő ismeri a Narutot, Bleacht, Dragonballt, Attack on Titant minden ilyesmit, és gondoltam megkérdezem hogy megéri e nêzni ezeket. Csak hogy ne maradjak le semmi olyanról, amiről nem kéne. Egyébkènt köszönöm a potya-akánlatokat, a One Piecet még kóstolgatom, de szerintem belekezdek a Gintamába is. A Dragonball nekem már kicsit régies.

2016. szept. 13. 18:03
 9/24 A kérdező kommentje:
Egyébként akármennyire lehetetlenül írtam le, a Fairy Tailt nem időhúzásból toltam, az is érdekelt, és már a 8. résznél tudtam hogy imádni fogom.
2016. szept. 13. 18:07
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a One Piece a kedvencem, és nem azért mert húú de híres, hanem mert ezen nőttem fel, mindig ez lesz az első helyezett nálam :)
2016. szept. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!