Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ajánlani jó animéket?...

Tudtok ajánlani jó animéket? Ismeri valaki ezt az animét? Elfelejtettem a címét.

Figyelt kérdés

Csak pár animét láttam , a Death Note meg a Death Parade

mindkettő nagyon tetszett ezután néztem a hell girl (?) azt hiszem ez a neve :D már nem vagyok benne biztos, és nem tetszett (nem néztem végig) a sztorija nem volt annyira érdekes, a főszereplő lány is unszimpatikus volt, aztán a deadman wonderland de annak a felénél abbahagytam, az elején érdekes volt, aztán már csak értelmetlen kínzások, meg olyan részek amik nem tetszettek, a főszereplő meg enyhén szólva szerencsétlen volt :D szóval ilyesmi témában (bár nem nagyon tudom hogy minek is nevezzem), keresek jó animéket, amiknek a sztorija érdekes, és szerethető/érdekes a főszereplője

És még valami, néztem egy animét régebben elfelejtettem a címét arról szólt hogy volt egy város és észak és déli suli volt azthiszem, egy srác költözik a nagyszüleihez és az északi(?) suliba kezd el járni azt hiszem, az osztályba van egy lány akit semminek néznek, de a srác nem érti, hogy miért, az osztály nem mond semmit, aztán kiderül, hogy egy átok van abban az osztályban ami már húszon valahány éve kísért. Jah és ezt a sorozatot is imádtam , ilyen témában keresek animéket :)))

Előre is köszönöm a segítségeket :)



2016. nov. 6. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Shingeki no kyojin/Attack on Titan ezt mindenkinek tudom ajánlani, aki nem ismeri(ha van olyan). Jó a sztori, elég mozgalmas,izgalmas és nagyon élveztem.
2016. nov. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az anime címe: Another


Szerintem a Mirai Nikki tetszene neked

Ha tetszett a Death Note, és nem zavarnak a mechák (óriásrobotok) akkor Code Geass.

Illetve Fullmetal Alchemist (Brotherhood).

Első animéknek szerintem ezek jók lennének, a CG és a Mirai Nikki nekem is első animéim egyike volt.

2016. nov. 7. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Re Zero
2016. nov. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom :) ment a zold kesz
2016. nov. 7. 15:51
 5/9 anonim válasza:

A többiek nagyon jó válaszokat adtak, csak ajánlani tudom őket.

Az anime amit láttál az Another lesz. Itt egy kép a szereplőgárda egy részéről (a legfontosabbak): [link]

2016. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. nov. 7. 21:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Kampfer jó anime
2016. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

No game no life: zseni testvérpár átkerül egy világba ahol mindent játékkal döntenek el. A főszereplő baromi vagány és nagyon érdekes és izgalmas, ahogyan egyszerű hétköznapi játékokat felturbóznsk vagy logikusan megnyerik.

Ano Hana: kicsit érzelgős és a sztori elég lassú folyású, de nekem örök kedvenc volt, ahogyan a kislány próbálja újra összeterelni a régi barátait.

Cowboy Bepop: kicsit régi, de nagyon vagyány anime. Az űrutazás mindennapi, és a főszereplők különböző munkákat vállalnak el.

Samurai Champloo: elég érdekes anime, néhol nehezen emészthető. két teljesen különböző szamuráj elkísér egy lány aki a napraforgó illatú szamurájt keresi. A harcok elképesztően jók, és nagyon különleges a zenéje.

Kill la kill: nagyon őrült és vicces anime. A harcok érdekesek és az egész világa furcsa. Én kb egy nap alatt nyomtam le :D

Nanatsu no Taizai: lovagkori szupererős harcolós vándorlós. nagyon vicces és királyak a karakterek. Tele van hülyeséggel meg tuti harcokkal.

Noragami: egy lány megment egy kóbor istent de elüti egy teherautó, és emiatt néha szó szerint elhagyja a testét, ezért segítségért fordul az istenhez. Nagyon kalandos, harcolós, néhol megható és érdekes anime. romantikus animének nem mondanám de azért fellelhető benne :)

Ghost in the shell: nekem az első movie tetszett a legjobban. Nagyon király stílusa van. A jövőben játszódik ahol már bármilyen testrészt lehet pótolni géppel. a kilences szekció egy nyomozását kíséri végig. Ami plusz pont neki, hogy a zenéjétől teljesen odavoltam :)

Hát ezek a kedvenceim a különbőző témájú animékből. ha valamelyik nagyon tetszik, szólj és ajánlok hasonlókat :)

2016. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amit keresel tényleg az Another én végignéztem nagyon tetszett
2016. nov. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!