Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerinted is elcseszték a...

Szerinted is elcseszték a Dragon Ball Super Future Trunks Sagát?

Figyelt kérdés
Az elején Black Goku egy jó karakternek tűnt, de a karakterének kb semmi köze nincs Zamasuhoz, pedig ő végül is Zamasu. Az se lett megmagyarázva, hogy miért utálja az embereket. A harcokról meg ne is beszéljünk. Trunksnak esélye nincs SSJ3 Goku ellen, aztán hirtelen minden magyarázat nélkül bedühödik és a végén erősebb lesz még SSJ Blue Vegitonál is. A Dragon Ball Z-ben Goku fél óráig készíti a Spirit bombot, a GT-ben az egész univerzumból gyűjti az energiát, most bezzeg Trunks 5 másodperc alatt magába szívja az életben maradt 50 ember erejét és kettévág egy halhatatlan fúzionált istent, aki kb SSJ Blue Vegito szintjén van. Az egész ellenállás Black Goku ellen meg teljesen nevetséges, már Nappa is lerendezett bármilyen földi alakulatot a Z-ben, most meg azt mondják, hogy 1 évig harcoltak az ellenállók Black Gokuval mielőtt Trunks visszament az időben.

2016. nov. 14. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretném teljesen védeni a Supert, de mintha sokszor nem figyeltél volna. Black Goku az a Zamasu, akit Goku legyőzött és így láthattuk az első pár részben, hogy miért utálta meg az emberiséget, kb erről szólt. Trunks az elején valóban gyengébb volt, de edzett Vegitával, bár a nagy részét nem láttuk. Aztán látszik megint nem figyeltél, hol volt erősebb SSJ Blue Vegitonál? Vegito kb megalázta Zamasut abban a kis időben még volt, kb csak azért nem ölte meg mert félig halhatatlan volt, meg lejárt az idő. Emellett Trunks a már Vegito által szétvert és legyengített Zamasut győzte le, de azt is a túlélők - és a legfontosabb - Goku és Vegita erejének segítségével. Az meg hogy Goku fél óráig készítette a Spirit Bombot azért volt, mert ott a föld teljes lakossága élt, itt azért alig, viszont a mostani szinten lévő Goku és Vegita ereje szerintem nagyobbat nyomott a latba, mint a föld teljes lakosságáé a Z végén.

Most jöjjön az amivel egyetértek. Az ellenállás tényleg borzalmas nagy hülyeség volt, nem hiszem hogy Zamasuék nem tudtak volna végezni velük, amikor végig irtották a Kaioshineket, Trunks spirit bombja meg a végén minden magyarázat nélkül elég nagy hülyeség, kb a semmiből jött.

Nos hogy elcseszték e ? Nem! Eddigi legjobb arc volt a Superben minden hibája ellenére.

Lehetett volna jobb is a vége? Igen, nem is kevéssel. Kb 2 rész kellett volna, egy amiben Vegito harcol Zamasuval és egy másik ahol Trunks edzését jobban mutatják, netán utalnak erre a spirit sword dologra és ennyi kellett volna. Nem volt rossz a vége, csak rettenetesen összecsapott.

2016. nov. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Goku és Vegeta éveket edzett Whisnél, Trunks épp addig amíg az időgépet szerelték és nem volt jobb dolga. Nekem nem tűnt úgy hogy annyira alázta volna, többre számítottam Vegitotól. Amit SSJ4 Gogeta csinált a GT végén az én szótáramban az az alázás. (Tudom, hogy nem canon)
2016. nov. 16. 13:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Visszanéztem már azóta párszor. Visszaverte Zamasu energiagömbjét fél kézzel, kiütötte a nagy szónoklata közben, gyorsabb volt, erősebb volt, még a spirit swordja is nagyobb volt, Zamasu is csak azért élte túl mert félig még halhatatlan. A szétválás előtt is mondta Vegito, hogy nem tudja vele Zamasu tartani a lépést. Erősebb volt sokkal, csak ugye a halhatatlansággal nem lehet mit kezdeni.
2016. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, ezt a Trunks traininges részt elcseszték, a Super manga ott jobban csinálta.
2016. nov. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A saga eleje nagyon jó volt azonban a végére valami katasztrófa lett. Annyi a pozitívum hogy így egy ideig lezárták a future trunks világát :) csak kezdjenek már valamit Gohannal könyörgöm!!!
2016. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kings56 ***** válasza:
Az az állítás ,hogy Trunks erősebb Gokunal vagy Vegitanal teljesen abszurd.Mivel Trunks csak félig képes ssj blueba átalakulni.Csak a Spirit Bomba el szívásával volt képes legyőzni fuzió Zamast és a Spirit Bomba tartalmazta Goku és Vegita erélyét is.Igy gyakorlatilag Trunks irányította Goku és Vegita erejét ( +50 ember) .
2016. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Az se lett megmagyarázva, hogy miért utálja az embereket."


El lett. Utálta, hogy az emberek bármit megtehetnek büntetlenül, és az istenek ezt nem bírálhatják felül. Lásd, adnak nekik tüzet, aztán több év múlva agyonverik egymást. Nem értette ezt, hoyg az istenek miért nem avatkzonak be, és miért bocsájtanak meg mindenkinek.


Ettől függetlenül szerintem összecsapták a végét. Black Goku egy nagyon jó karakter volt, egészen addig, amíg ki nem derült, ki is ő valójában. Onnantól kezde fúzió és halál. Felpörgött minden és vége lett. Többet vártam tőle. Trunks pedig ahogy elintézte, vicc kategória. Leglaább alakult volna át valami zöld csillagharcossá, vagy nem tudom...

2016. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7: A kaioshinek a teremtes es a vedelmezes istenei, a buntetes a pusztitas isteneinek dolga.
2016. nov. 18. 19:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező ha ezt nem mondod hül.yén halok meg O:ő


(Pont ezt nem értette meg Zamasu, hogy ha ők teremtenek, miért nem ők pusztítanak.)

2016. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hááát...kissé összecsapott lett a vége ugyan,de még mindig az eddigi legjobb saga volt.Plusz nekem alapból nincsenek nagy elvárásaim a sorozattal kapcsolatban,pusztán annyi,hogy legyen jobb a GT-nél,ezt pedig ezzel a saga-val most teljesítette is.
2016. nov. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!