Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerinted is elcseszték a...

Szerinted is elcseszték a Dragon Ball Super Future Trunks Sagát?

Figyelt kérdés
Az elején Black Goku egy jó karakternek tűnt, de a karakterének kb semmi köze nincs Zamasuhoz, pedig ő végül is Zamasu. Az se lett megmagyarázva, hogy miért utálja az embereket. A harcokról meg ne is beszéljünk. Trunksnak esélye nincs SSJ3 Goku ellen, aztán hirtelen minden magyarázat nélkül bedühödik és a végén erősebb lesz még SSJ Blue Vegitonál is. A Dragon Ball Z-ben Goku fél óráig készíti a Spirit bombot, a GT-ben az egész univerzumból gyűjti az energiát, most bezzeg Trunks 5 másodperc alatt magába szívja az életben maradt 50 ember erejét és kettévág egy halhatatlan fúzionált istent, aki kb SSJ Blue Vegito szintjén van. Az egész ellenállás Black Goku ellen meg teljesen nevetséges, már Nappa is lerendezett bármilyen földi alakulatot a Z-ben, most meg azt mondják, hogy 1 évig harcoltak az ellenállók Black Gokuval mielőtt Trunks visszament az időben.

2016. nov. 14. 18:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"A kaioshinek a teremtes es a vedelmezes istenei, a buntetes a pusztitas isteneinek dolga."


Pont ez a lényeg. Nem értette, hogy miért csak védelmeznek és teremtenek.

2016. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ácsi!Hogy tudtad feltenni ezt a kérdést 2016.11.14-én.Mikor 2016.12.24-én még be se fejezték a harcot?Mivel a 66.részt indavideo-ra pontosan karácsonykor 2016.12.24-én töltötték fel.Én ezt nem értem!!!Viszont abban igazad van,hogy teljesen nevetséges volt az ellenállás,mivel,ha jól emlékszem:Nappa játszadozva,repülés közben forogva kicsinálta a katonaságot.Pl.Tankokat,ágyukat,golyószórókat stb..Sőt!Amikor leszálltak Vegitával amint kiléptek az űrhajóból,Nappa fel tartotta a kezét és akkora "Ki bombát rakott le", hogy akkorát robbant,hogy egy egész várost elpusztított,majdnem a kristálygömbökkel eggyütt.
2017. febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!